Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gondoltátok volna hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltátok volna hogy tényleg megteszi?

Figyelt kérdés

Csak 80 ember mondta neki hogy ne, azért is. Minden nő ekkora szánalmas r4banc?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


2018. okt. 27. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen,hiszen nő... a legjóképűbb,izmos,bunkókkal akkor is lefekszenek,ha 100 másik nő is ott van mellettük...
2018. okt. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
És a 80 ember az semmi? Biztos volt köztük 40-50 nő... És te azt lesepred és csak ez az egy számít, aki tényleg ribi? Te azt látod amit látni AKARSZ.
2018. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam, tudtam. De nem kellene mindenkit egy lapon említeni vele.... Egy nő.
2018. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nő az.

Engem például kifejezetten érzékenyen érint az ilyen téma. Talán mert a szüleim is csalták egymást, talán mert engem is megcsaltak, de lehet hogy alapból emberségesebb vagyok, ki tudja.

2018. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

Az,hogy mit írnak vagy mondanak a nők,az nem egyenlő a valósággal közel sem. Ezt a való életben megtanultam már nagyon sok éve,és mindig ez a vége. Nem cáfolt rá még egy sem. A legártatlanabb, vallásos csajt ismertem, aki még szexuálisan sem volt együtt senkivel, de amikor feltűnt a környék jóképűnek született gyereke,ő is csak áradozott róla,meg jajj milyen helyes blablabla, ugyanúgy ahogyan az összes többi csaj tette...

Ez a lényeg,egy helyes pofinak mindent elnéznek a nők,csak szülessen annak...

Ha értelmes dolgokról akartam velük beszélgetni,velem akkor is csak unott fapofával ültek,és szinte nem is figyeltek rám.

Amikor ez a helyesnek mondott srác,1 darab félig értelmes mondatot kimondott,az összes csillogó szemmel mosolygott rá,és odamentek hozzá beszélgetni,meg flörtölni.És nem volt kivétel,az összes ezt csinálta... De mindig mindenhol ez van,és megy.

27/F

2018. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%
A mondat amikor leírja, hogy "kapcsolatra más típusú férfiakat szánok" , lányok ez nálatok így van ? Megvan a latin lover a ba..szógép ... és miért gondoljátok, hogy a más típusú férfiakat nem zavarja, ha végig ment rajtatok a fél focicsapat, a kosárlabda csapat és még a jéghoki válogatott is ?
2018. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

#5: "Ez a lényeg,egy helyes pofinak mindent elnéznek a nők,csak szülessen annak..."


Mármint a férfiak. Ez rájuk jellemző. A nőknél mások a prioritások.

2018. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Ő már döntött mikor a kérdést feltette. Csak emegerősítést akart
2018. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

En nem hiszem, hogy az a kerdes valos volt.

Szerintem valami kis csira troll ott matyizott oromeben, hogy mennyi embert felidegesitett.


De ezt leszamitva a nok nagy resze eladja magat.

Ferjhez megy, beleul a biztonsagba, egy-ket gyerekkel meg is pecseteli az uzletet, foleg ha a ferfi sokkal tobbet keres.

Melyik no menne bele egy hazassagi szerzodesbe?

Amelyik nem, az ribizli, akar beismeri, akar nem.

2018. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!