Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Visszanyerhető a bizalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszanyerhető a bizalom?

Figyelt kérdés

A barátnőm alatt képbe került egy másik csaj is, de nem volt vele semmi, csak flörtölgettünk, beszélgettünk.

Ezt megtudta a párom, és oltári balhé lett, annak ellenére, hogy leépítettem a csajszit, aki persze, hogy bonyolultbb legyen a sztori, elkezdett belém szeretni, és azt vizionálta, hogy miatta dobbantok otthon.


A barátnőm persze kikészült, én nemkülönben, de eldöntöttük, hogy együtt maradunk, családot alapítunk.


Egy ideig jól alakultak a dolgok, a barátnőm felé igyekeztem törleszteni, kepesztettem, mint güzü ezért a kapcsolatért, kényeztettem, udvaroltam, ajándékokat vettem, programokat szerveztem, szexben turbófokozatra kapcsoltam, sőt még főztem is, vagy legalábbis megkíséreltem, hogy lenyűgözzem.


Ő hálás volt és azt mondogattuk, hogy új lapot kezdünk hátunk mögött hagyjuk a szégyenteljes múltat.


De kb. 2 hete újra felütötte a fejét a zöld szemű, és a párom megint előbányászta a kisagyából a megcsalásos történetet, ami ugye nem is volt igazi megcsalás, és bizalmatlankodik, szomorkodik, spekulál.


Ha fél órát kések, szívbaj kerülgeti, ha Face-n lógok, kutakodva néz rám, ha elmegyünk valahová, sasoz.


Póráz rajtam, gúzsba kötve érzem magam.


Hogyan győzhetném meg, hogy az nem jelentett semmit, ami történt, és hű maradok hozzá?



2018. okt. 30. 07:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy. Es teljesen felesleges is lenne. Egyet tegyetek meg: ne szaporodjatok ebben a kapcsolatban a gyerek erdekeben.
2018. okt. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Talán 10-20 év után, ha addig a gyanú árnyéka se vetül rád.

Sose lesz olyan, mint régen. Ő mindig figyelni fog, féltékeny lesz. Te pedig mindig kompenzálhatsz. És minden vitánál elő fog kerülni.

A megcsalás nem ott kezdődik, szexeltek. Amíg te úgy érzed, hogy nem csaltad meg ezzel, addig nem érdemes komoly kapcsolatban gondolkodni. Csak játszol mindenki érzéseivel.


Vagy elfogadod, hogy rövid a póráz, és örülsz, hogy legalább a barátnőd nem vesztetted el, vagy lépj ki. De azt ne várd, hogy olyan lesz, mint azelőtt, hogy lebuktál.

2018. okt. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs "biztos mód" arra, hogy újra bízzon benned, de nekem egy dolog szúrta a szememet a leírásodban. Szerintem felejtsd el azt, hogy "semmit nem jelentett" a másik csaj, és hogy "nem volt vele semmi", "csak flörtölgettünk". Hiába erősködsz, hogy semmi nem történt, a barátnődet ez a "semmi" nagyon bántotta és bántja. Hiába próbálod bemagyarázni neki és saját magadnak, hogy semmit nem jelentett a dolog, attól egyikőtök sem fogja jobban érezni magát. Ha tényleg semmit nem jelentett volna, akkor nem is csináltad volna. Szerintem az lenne az egyenes módja a dolgok kezelésének, ha végiggondolnád a dolgokat és beismernéd őszintén, hogy akkor, amikor ez történt x probléma volt a kapcsolatotokban, a barátnődtől ez és az miatt hidegültél el, y és z ok miatt érezted helyesnek, hogy egy másik nővel kavarsz, de már látod, hogy hibáztál ahelyett, hogy egyre jelentéktelenebbnek állítod be a történteket. Nekem személy szerint soha nem volt probléma egy őszinte, egyenes emberben újra bízni, mert mindenki hibázik.
2018. okt. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyerhető vissza. Felesleges volt erőltetni ezt a kapcsolatot.
2018. okt. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%

Nálam nem tudnád visszanyerni, ebből következően nem is kaptál volna új esélyt.

Régen én is adtam 1-2 embernek második esélyt, de azt tapasztaltam, hogy nem érdemelték meg, mivel visszaéltek vele ismét.Azóta leszoktam erről a rossz szokásról.

2018. okt. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha az én páromról lenne szó, sose lenne olyan már, mint előtte. Ezért nem is erőltetném tovább.
2018. okt. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy jártam mint a barátnőd. Kiderült, hogy a barátom más lányokkal flörtölgetett, miközben együtt voltunk, de ő tagadta az egészet. Viszont a szembesítés, kibékülés után gyorsan megkérte a kezem, ígeretek halmaza, virágok, összeköltözés stb. De ezt már nem tudta helyrehozni. 2 hónap után állandóan féltékenykedtem, ellenőriztem titokban a telefonját, sosem voltam eléggé biztos abban, hogy valóban ott tartózkodott, ahol mondta. Szóval szakítottunk. Ismerek olyan párt akik a megcsalás ellenére összeházasodtak, de szerintem ne reménykedj.


27/n

2018. okt. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
9%
Itt szinte mindenki a kérdezőt akarja pellengérre állítani. Igazából nem csinált semmit, a párja féltékenykedik betegesen. Szerintem nem lesz ebből a kapcsolatból semmi jó, az ilyen betegesen féltékeny nőket meg kerüld nagy ívben!
2018. okt. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
7%

Sajnálom, de ennyire betegesen féltékenykedő nővel, soha nem fog hosszú jó kapcsolat lenni.

Akkor működhetne, ha átbeszélitek és tényleg túl tud lépni rajta. Soha többé ez a dolog még célzás szinten sem kerül elő. Nem tud rajta túl lépni, csak szenvedés lesz belőle.

Ügyesek vagytok, család gyerek és ott mindig felhozott múlt.

Nasgy tétbe fogadnák rá, hogy pár év és válás lesz belőle.

2018. okt. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Látod, Elez a tipikus esete annak, hogy te mindent megtettél, és igazából teljesen feleslegesen. Ha a bizalom nincs meg, akkor tök mindegy, hogy mit csinálsz. Pedig úgy tűnik, hogy a barátnődben nincs meg a bizalom irántad és ez nagy baj...
2018. okt. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!