Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra kezdtük, de minek? Szerintetek bizalom nélkül van értelme egy párkapcsolatnak? Az eljátszott bizalom visszanyerhető?

Figyelt kérdés
3 hónapig voltunk együtt, de sokat veszekedtünk, ezért vége lett. Én próbáltam volna vele békülni, de neki 1 hét múlva már volt más. Fél évig nem találkoztunk, de telefonon sokat beszéltünk (részemről baráti alapon). 2 hónapja újra együtt vagyunk, ő akarta nagyon és most 1000-rel bizonygatja hogy tényleg szeret, fontos vagyok neki és megváltozott. Én nemigazán bízok benne. Képes vagyok minden hülyeségen kiborulni (legutóbb pl. azon, mert megnézte az exe képét facebookon). Ilyenkor az elmúlt 1 év minden sérelme és átélt fájdalma előjön belőlem. Úgy érzem, hogy nem fogok neki soha megbocsájtani. Így szerintem nincs értelme a kapcsolatunknak, de ő ezt nem akarja elfogadni.
2013. szept. 14. 01:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs

Inkább gyere hozzám amugyis jobb vagyok

21/F

2013. szept. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi értelme van, mint a rossz idő ellen tüntetni.
2013. szept. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
BIZALOM EGYSZER VAN! Ha azt eljátszák,akkor azzal már nem érdemes foglalkozni, ha van egy kis eszed akkor ezt te is így látod,ha nincs akkor játszadozzatok tovább,az nagyon jó lesz...
2013. szept. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem újra fel lehet építeni. De nem egyszerű..

(milyenkisnaivvagyokmár)

2013. szept. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 My Conserve ***** válasza:

Vannak olyan emberek, akik újra és újra bizalmat kérnek, aztán újra és újra eljátsszák. Az ilyenfajta kapcsolatnak tényleg nincs értelme. De egyszer azért még meg lehet bocsátani.


Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy eredetileg milyen volt? Miért veszekedtetek annyira sokat?

2013. szept. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

semmi értelme bizalom nélkül egy kapcsolatban lenni.

a legjobb egy új bizalommal teli egészséges párkapcsolat.

2017. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!