Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lett köztetek valaki szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyklau941203 kérdése:

Lett köztetek valaki szerelmes a szeretőjébe?

Figyelt kérdés

Ha igen, ezt hogy mondtátok el neki, ha elmondtátok?

Honnan tudtátok, hogy bele szerettetek? Elhagytátok érte a korábbi párotokat?


2018. okt. 30. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Első. Bár én sem támogatom ezt az irányzatot... de azért te is abba a táborba tartozol, ha csak ez a stílus “megy”.

Nevetséges...

2018. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
nem az, de ennél okosabbat nem lehet ilyennek mondani.
2018. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Ne ítélj amíg nem ismersz. Talán kezdjük itt. Honnan veszed te a bátorságot, hogy így nevezz? Miből gondolod azt, te agyhalott, hogy bárki szeretője vagyok?! Arra nem gondolsz mondjuk, hogy baráti körben van az illető, vagy csak érdekel? Gondolkodj mielőtt elítélsz. Kösz...
2018. okt. 30. 15:59
 4/8 Bence_ ***** válasza:
56%

Kinek nem inge nem veszi magára!

Ha lila strandpapucsnak hívlak azon kiakadsz?

Szerintem simán kialakulhat, a lépés csak az adott személyen múlik, de bizonyosan többen lépnek így ki egy kapcsolatból ha már a szerető belefért.

2018. okt. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Én az lettem. Bàr a miénk elég màs sztori mint az àtlag. 1szer volt köztünk szex,személyesen ismerjük egymàst régóta, több mint màsfél éve keztdtünk el beszélni chaten úgy... Ez alatt csak 1szer taliztunk szex miatt, néhàny hónapja.

De màr az elôtt beleszerettem. Soha nem mondtam neki, nem is fogom, de tudja, érzi, és ezt érezteti is velem, màrmint hogy leesett neki.

Ö nôs, én független nô. Soha nem fog elvàlni, megmondta, megértettem, de nagyon nehéz.

Nem anyagi oka van, nem is gyerek, egész màs jellegű.

2018. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Egyikünk sem keresett külső kapcsolatot. Egymásba szerettünk. Mindig mondja - és érzem is- szeret. Én is őt. Borítani egyikünk sem akar. Szebb így az élet.
2018. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
szerelmes éppen nem voltam, de nagyon oda voltam érte. Onnan tudtam, hogy minden nagyon jó volt vele, jobb mint bárki mással. Szex, személyisége, gondolatai, külseje, hogy viszontszeret, minden megvolt. Szakítottam a párommal.
2018. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Mi hasonlóan vagyunk a 6-os válaszolóhoz.

Épp nem kerestem senkit, csak elémbukkant. Szerelem lett belőle, oda-vissza kölcsönös. Ő nős, én független. Öt éve együtt, megéltünk már sokmindent. Sokat találkozunk, mindennap kapcsolatban vagyunk. Egyelőre így, aztán majd meglátjuk hogyan tovább. 50-hez közel vagyunk mindannyian.

2018. okt. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!