Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti szólnátok egy srác barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szólnátok egy srác barátnőjének, ha a kedves barátja több, mint negyedik hónapja zaklat, hogy feküdjek le vele? Mi a megoldás, hogy ennek végre vége legyen?

Figyelt kérdés

Szánalmas, elutasítottam, letiltottam, nem használt. Ez volt júliusban. Még ma is itt glasszázott az autójával a házunk előtt, a követésről, elállom az utadat játékról nem is beszélve. Mindenkinek meg úgy adja elő, hogy én nyomulok... Persze, azért igyekeztem megszakítani a kapcsolatot vele... Legalább 15 autóval megszámoltam, amivel erre sündörgött. Volt, hogy napi 5-6 alkalommal...


Eddig féltem, hogy hülyének néznének, de ma végképp betelt a pohár... A barátnőim hetek óta szajkózzák, hogy jelentsem már fel...


A csaj meg mit sem tud az egészről és engem utál...


2018. okt. 31. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Feljelentheted zaklatásért csak az a baj, hogy nem nagyon fognak vele semmit csinálni, viszont én a helyedben mindenképpen szólnék a lánynak, hogy egy elmebeteggel van együtt.
2018. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha van tőle üzenet amiben az van hogy mit akar, akkor azt szépen kinyomtatni és irány a rendőrség. Jobb ötletem nincs. Ha csak szóban jelented bizonyíték nélkül azzal nem érsz semmit.
2018. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Igen.

Eleve mocskos dolognak tartom a megcsalást, ha meg a hallgatásommal hozzájárulok más megalázásához, azzal én se lennék sokkal jobb.

2018. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Mindeképpen szólnék neki, de úgy, hogy elküldöm print screennel, hogy ne azt higgye, hogy kavarok. Undorító.
2018. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az üzeneteinket kitöröltem, én marha. Neki megvannak, mert elküldte a haverjának, ahogy oltom...


Az összes létező helyről letiltottam, mindenhonnan, hogy eszébe se jusson írni.


Igen, ekkor elkezdett autókat "kölcsönözni".


Nincs bizonyítékom, fenyegetés nem használ... Már 1000-szer megbántam, hogy kitöröltem az üzenetet, mikor letiltottam...


Nem tudom, mit lehetne...

2018. okt. 31. 20:57
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Fenyegesd meg, hogy feljelented (blöffölj, hogy bizonyítani tudod), a csajánál egyelőre ne köpd be, mert ha kivágja ezért, akkor több ideje lesz rád. Előbb fenyítsd be.

32/f

2018. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Annyiszor válaszoltam már neked, hogy szólj már legalább a barátnőjének! :( mióta szenvedsz már ettől az embertől. Fotózd le amikor arra jár vagy bármi! Nem hiszem, hogy egy másik nő elhajtana, hogy hazudsz..
2018. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na mi lett a dologból?
2019. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem lett vége, azóta sem...


Ugyanúgy autózgat, követ... Volt olyan, hogy követett mikor futottam, mire hazaértem (az erdőben jöttem haza) meg itt dekkolt félóráig a házunk előtt...


Ugyanúgy napi szinten megy a furikázás.


Miközben a barátnője a gyerekét vagy ikreit várja... Egy vagy két hete ide is költözött hozzájuk.


Mikor már karácsony napján is követett, nem használt semmi, írtam a csajnak (a srác letagadná), hogy mit művel a fiúja és ha ennek nem lesz vége, fel lesz jelentve. Először azt mondta, hogy összetévesztem valakivel, mert ők mimdig együtt vannak. Persze egy héttel ezelőttig 150 km-re lakott, ez a gyökér meg itt... Majd leírtam neki, hogy mit csinál, akkor közölte, hogy "hallott rólam dolgokat és nem csodálkozna ha ezt kitalálom és még ő fog feljelenteni". Úgy hogy elküldtem a bizonyítékokat is, plusz mondtam, hogy nem a kapcsolatukatbakarok tönlretenni, de ha a kedves leendó apuka ezt nem fejezi be, feljelentem...


Ezzel kiderült, hogy igen, igaz, hogy mindenkinek, mindenfélét összehazudozik rólam...


Pár napja még hatalmas hó volt, akkor is mászkált, péntek délután meg megszámlálhatatlanszor itt járkált, plusz beállt a kocsibejárónkba és ott állt...

Addig nem tudom mit mond a csajnak



Más lányokkal is ezt csinálta korábban, azt mondták fél vagy egyévig tartott náluk is ez a kocsikázás. A szüleim azt mondták, ne jelentsem fel, de elegem van...


Ez az elmúlt félév, tönkretette az életemet. A barátom is szólt neki már... Annál inkább.


De leginkább az zavar, hogy hazudozik és kamuzik rólam..

2019. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2019. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!