Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Összevesztünk és megcsaltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk és megcsaltam, de nagyon bánom mégis mit lépjek?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat veszekedtünk a semmin, tegnap este is összekaptunk mert elfelejtettem hozni neki chipset pedig megkért rá mert úgy volt hogy itt alszik.Ezt végig nézte a lakótársam és a barátnője is.Nagyon szégyelltem.Majd egész este vártam hátha hív a barátom de nem tette ezért irtó szomorú és elkeseredett voltam.Ma reggel elmentem fürdeni majd ahogy szoktam neki álltam a reggeli teám megfőzni mikor kijött a lakótársam és beszélgettünk.Majd egyszer hátulról átölelt és azt mondta hogy jót tenne nekem egy kis kaland amire mondtam hogy te hülye vagy.De tovább próbálkozott, átölelt,megcsókolta a nyakam majd végül csak lefeküdtünk stb stb.Közben nem volt semmi lelkizés részemről stb. De amint befejeztük elmentem újra fürdeni és rám tört hogy mit is tettem.Mondtam lakótársamnak is hogy ezt nem kellet volna, szerinte túl komplikálom mert a barátom nem érdemel meg engem ha ezt csinálja velem, sőt nem is szerethet.

Kérlek ne ítéljetek el nagyon, tudom hogy hibáztam.. :(


21/l


2018. nov. 3. 11:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%

Miért vagy ilyen ostoba?


Mond el a barátodnak és lesz ami lesz, ha erre képes voltál akkor egyáltalán nem volt nagy szoros kötelék és nagy szerelem köztetek. Így legalább te is és ő is tovább tud majd lépni. Ez ilyen egyszerű..

2018. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Szakíts és keress másik albérletet.
2018. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Elég könnyen adtad magad ráadásul részeg sem voltál. Szerintem inkább hagyjad ezt a komoly kapcsolatosdit ha nem tudsz ilyennek megálljt parancsolni.


Mondjuk ha jól veszem le a csávó is foglalt, neki is gratulálok. Valld be egyenes gerinccel.

2018. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
Ennek a kapcsolatnak semmi értelme.Részedről sincs nagy szerelem, ha mással dugsz egy vita miatt.
2018. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam ostobának, inkább csak olyannak aki a sok cirkusztól egy kicsit elmenekült. Mégha rosszat is tettem, tudom jól, nem kell hogy 100an osszatok ki. Köszönöm
2018. nov. 3. 11:54
 6/27 anonim ***** válasza:
65%
szerintem a huszárral a c4-re, sakk matt
2018. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

"inkább csak olyannak aki a sok cirkusztól egy kicsit elmenekült."


Bocs kérdező, de az nem menekülés, ha más faszára ülsz.A menekülés az, amikor lelépsz más lakhelyre, nem feltétlen más emberhez.

2018. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
A menekülést érzelmi menekülésnek gondoltam.
2018. nov. 3. 12:00
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Baromira szeretheted a barátod, ha az első veszekedés után más f.@szán kötsz ki. Mondd el neki és hagyjátok egymást békén.
2018. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Érzelmi menekülés mással dugni? Jó tudni...
2018. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!