Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal kökeményen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal kökeményen összevesztünk, úgy érzem innen nincs visszaút. Vagy mégis?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, ez volt az elsö hatalmas veszekedésünk. Jön a cuccaiért...

Iszonyat sz*rul érzem magam, de ö is.

Voltak problémáink amit nem tudtunk rendesen megbeszélni, mindketten inkább magunkba rendeztük le. Asszem itt rontottuk el.

Van még visszaút? Mit kellene tennem? Az biztos,hogy ha itt lesz egyikünk se tud majd nyitni a másik felé. Legszivesebben bögnék.


2013. máj. 30. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt nagy veszekedésetek akkor van esély.
2013. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok aranyoskáim?
2013. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 25, ö 24.
2013. máj. 30. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ attól,min vesztetek össze,és hogy korábban voltak-e olyan vitáitok,amelyekben felmerült a téma,amin most így összevesztetek.Tehát hogy vannak-e visszatérő problémák a kapcsolatotokban,és hogy alapjában véve milyen a kapcsolatotok.

A barátommal nekünk is voltak már vérre menő vitáink,volt,hogy egy napig fasírtban voltunk,ilyesmik.Ám mégis együtt maradtunk,leküzdve a nehézségeket. A szerelem elgyőzte a büszkeséget.Ha egymáshoz valók vagytok,nálatok is így lesz,ha nem,akkor jobb is úgy.

2013. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*legyőzte
2013. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ASOT ***** válasza:
Igen, leírhatnád, mi volt az oka a vitának. Lehet, hogy ez még menthető ha mind a ketten akarjátok.
2013. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van persze, próbáljatok meg higgadtan beszélgetni, mondd el mit érzel. Légy nyitott és konstruktív.
2013. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat.

Elég összetett a dolog. Úgy érzem nem ugyanaz a célunk. Neki az az élete,hogy másoknak megfeleljen, és ezért bármit feláldoz.

A legegyszerübb példa az,hogy pl. megbeszéltük,hogy együtt leszünk pár napig, 2 hét után, de az egyik barátja elment hozzá és a segitségét kérte (most újjittatta fel a lakását, és kellett még valamiben segitenie.) Természetesen nem tudtunk találkozni, és ez valami elképesztö sokszor megtörtént. Nem értettem,mai napig se értem. Szeret, együtt akart velem lenni,de más fontosabb.Anyira,hogy képes lemondani arról,hogy együtt legyünk. Csak arra tud gondolni olyankor,hogy segitsen másoknak, egyszerüen nem tud nem-et mondani,és olyankor az én érzéseim számára megszünnek.

Ma kiborult nálam a bili. A 2 év arról szólt,hogy kompromisszumot kötöttem, alkalmazkodtam és még mindig minket áldoz fel.

Azt hiszem neki tényleg az az élete, én viszont másra vágyom. Csalódott vagyok,és ennek ma hangot is adtam, ez robbantotta ki ezt a hatalmas veszekedést.

2013. máj. 30. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!