Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért a harmadik felet hibázta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a harmadik felet hibáztatják sokan?

Figyelt kérdés

Rengetegszer találkozni olyan sztorikkal, hogy miután a férj/barát megcsalta a feleségét/barátnőjét, utóbbiak szinte kizárólag arra a félre haragszanak, akivel a párjuk flörtölt, lelkizett, szexelt, akármi...


Ezt sosem értettem, hogy miért?


Gyakran hallani olyanról, hogy ezek a párjuk által megalázott, hónapokig/évekig átvert, hazugságban tartott nők, amikor szembesülnek a valósággal, miszerint a párjuk mással cicázik, szabályosan megvédik ebben a szuituációban a hapsijukat, és minden dühöket a harmadik félre rányítják, csak ő a hibás, csak övé a felelősség.


Hogy lehetnek ilyen ostobák? Elsősorban a párjuk tartozik feléjük hűséggel, lojalitással, nem pedig a harmadik fél. Plusz mindig kettőn áll a vásár, elég nehéz elhinni, hogy a férfi ártatlan, és semmivel nem buzdította, semmivel nem hitegette vagy nem vezette félre a harmadik félt.


Mit gondoltok?



2018. nov. 10. 12:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
92%
Azt gondolom, hogy egyik percről a másikra nem tudod megutálni azt, akit a lebukásig szerettél. Csomó harag szabadul fel, aminek kell egy célpont. Ez lesz a harmadik.
2018. nov. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
69%

Azt gondolom, hogy egy parkapcsolati valsagban az ember hoz rossz donteseket, mivel erzelmileg zaklatott, es nehezen latja at azt a gondot, amiben nyakig ul, igy nem mindig konnyen talalja meg a kiutat. A harmadik fel viszont megtehetne, hogy mielott erzelmileg belesodrodik barmibe, kiszall a dologbol, es nem teszi tonkre masok eletet - megsem teszi, puszta onzesbol.

Szoval ha engem kerdezel, szerintem is a harmadik félnek illene józannak maradni. De persze ettol meg nem gondolom azt, hogy a megcsalo fel nem bunos, sot.

2018. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
89%
Persze, konnyebb a harmadikon utalkozni. En is tennem. De a baratomat sem vedenem. Egyszeruen nehez elhinni, gondolom, hogy megtortent es magyarazatokat keresnek ra. En speciel duhos lennek mindkettore es ez normalis, hiszen az a harmadik no az arulas targya, lenyegeben.
2018. nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

"A harmadik fel viszont megtehetne, hogy mielott erzelmileg belesodrodik barmibe, kiszall a dologbol, es nem teszi tonkre masok eletet - megsem teszi, puszta onzesbol.

Szoval ha engem kerdezel, szerintem is a harmadik félnek illene józannak maradni."


Szerintem ez nevetséges, és bűnrossz megközelítés!


A félrenéző férjnek kellene lezárnia a házasságát, kilépnie, és sak aztán kavarnia mással.


Nem először vagyok annak tanúja, hogy ismerősök mondják, a pasi bekamuzta nekik, hogy rossz otthon, panaszkodott a feleségre, csak azért, hogy a másiknál célba érjen.


A harmadik fél gyakran meg van vezetve, és át van verve.


És egész pontosan azt gondolom, a férj az önző dög, ha két nőt is átver, mert egyiktől macerás különválni, a másiktól meg megkapja, amit otthon nem.

2018. nov. 10. 12:52
 5/64 anonim ***** válasza:
69%
Mert homokba dugjak a fejuket.
2018. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
59%
#3: annak kell jozannak maradni, aki kapcsolatban van. O tartozik massal szemben.
2018. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
# 5 ott a pont!!!!
2018. nov. 10. 12:54
 8/64 A kérdező kommentje:

#6 és újra ott a pont!


Pontosan! Egyedül a pasi vonható felelősségre, gondolom senki nem tartott pisztolyt a fejéhez, amikor más nőnek csapta a szelet.


És a felelősség a feleséggé is, az ő kapcsolatukban már megromlott valami előbb, azért léphetett a képbe a harmadik.


Ahol két ember szereti egymást és jó a kapcsolat, ott nincs harmadik fél.

2018. nov. 10. 12:56
 9/64 anonim ***** válasza:
86%
Ja, es a megcsalok szinte mindig eloadjak, hogy mar reg nincs szex a parjukkal, eppen valnak vagy fognak, vagy komplikalt a (minden rossznak elhordott) nejuk miatt.
2018. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
52%

Sokan hiszik azt, hogy a házasság/közös gyerekek által tulajdonjogot nyernek a párjuk felett. Ők azok, akik ha tehetnék, visszahoznák a boszorkányégetést, és a szeretőkkel szemben rituálisan alkalmaznák. Ez abból ered, hogy még mindig masszívan tartja magát az emberek fejében, hogy a férfi nem felelős a szexuális viselkedéséért, mert úgy van kódolva, hogy ha jön egy alkalom, akkor úgysem tud nemet mondani. Éppen ezért - szerintük - a nő dolga, hogy lojalitásból a másik nő iránt, elkerülje a házas pasit. Ha nem teszi, akkor értelemszerűen ő egy könnyűvérű ribizli, aki megkövezést érdemel, mert feldúl egy családot.


Sokkal könnyebb ebben hinni, mint felvállalni a felelősséget a saját kapcsolatunkért, amiben benne van az, hogy esetleg nem is ismerjük a párunk valódi arcát, benne van, hogy egyikünk sem dolgozott azért, hogy a házasságunk jól működjön, benne van, hogy elkényelmesedtünk, és magától értetődőnek vettünk egy csomó mindent, és benne van az is, hogy nem kommunikáltuk hatékonyan a problémákat egymás felé.


Valóban vannak olyan pasik, akik senki mellett nem tudnak megállapodni, és félremennek, ahol lehet. De az ilyenhez meg szerintem nem kell hozzámenni, hogy "majd mellettem megváltozik". De én hiszek benne, hogy a legtöbb felnőtt férfi tudatában van a cselekedetei súlyának, és fel tudja mérni, mit okoz a megcsalással a párjának, és ha már mindenképpen menni akar, akkor gerincesen odaáll, és inkább szakít, semmint hazudozik. Vagy más megoldást keres, amihez a felesége is aktívan be tud kapcsolódni. ;)


A harmadik fél... Ő csak teszi, amit jónak lát. Én nem igazán tudok rá haragudni (egy-két extrém kivételen kívül, ahol már leitatás, kavarások, és az erőszakosság is felbukkannak, csak hogy megszerezze a kiszemeltet magának), hiszen nem reális, hogy valakitől azt várjuk el, hogy jobban figyelembe vegye egy számára vadidegen érdekeit, mint a sajátját. (Ráadásul ha egy pasi csalni akar, akkor az csalni fog, ha nem az adott nővel, akkor egy másikkal.)

2018. nov. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!