Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mondják sokan? (American...

Miért mondják sokan? (American Horror Story)

Figyelt kérdés

Egy rakat embertől hallom, hogy a harmadik évad volt eddig a legjobb és a legütősebb, holott nekem az annyira nem tetszett és akkora csalódás volt, hogy azóta is csak felejteni akarom..

Velem van a baj és valamit nem vettem észre amitől olyan csodás, vagy szimplán ízlések és pofonok?:D



2014. okt. 24. 21:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. Összecsapott volt az egész, mindenbe belekezdtek (boszorkányvadászok, voodoo stb.), mindenki 286528936x meghalt és feltámadt aztán DIRR megvan az új Supreme, akire "senki nem számított" és happy end. Bullshit. A 2. évad volt a legjobb. A 3. évad meg minden, csak nem horror.
2014. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a harmadik évad eddig a legrosszabb. Az első évadot számomra nem tudta überelni egyik sem, egyszerűen annyira megfogott. A harmadik kicsit olyan unalmas volt számomra.:D
2014. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik évad a leggyengébb, viszont ez a tiniboszorkányos téma húzott be rengeteg tinilányt nézőként, akik addig nem is tudtak a sorozatról és az első két évadjáról. Ha ilyen közegből hallottad, akkor érthető.
2014. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes, mert én eddig nem sok pozitiv véleményt hallottam róla.

Nekem is csalódás volt, nem szólt semmiről, pedig egy csomó szálat belevittek. Szerintem valahol a felénél már a készítők is belekeveredtek. A vége is sablonos lett, Evan Peters karaktere szerintem csak azért volt benne, hogy ebben az évadban is benne legyen, pedig egy ilyen színészt nem ilyen Kyle féle szerepekre kéne pocsékolni. Jessica Lange sem volt az igazi, Fiona unalmas volt.

Becsületesen végig néztem az évadot, de lehet, hogy csak azért vagyok ilyen rossz véleménnyel róla, mert az Asylum olyan magasra tette a lécet, hogy elvártam egy legalább olyan szintű szériát.

2014. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#1 ugyanezt gondolom én is:) nekem az első is nagyon bejött, de valahogy az első nézésre volt a legjobb:D (a fordulatok miatt)

a második egyértelműen a legjobb szerintem is:D

a harmadikkal valahogy úgy voltam, hogy egész végig vártam hogy beinduljon a sztori, de sajnos nem jött össze:/ azért remélem a negyediket jól összerakták, eddig jónak ígérkezik szerintem:D

egyébként valami ahs-es fórumon olvasgattam és ott vagy 10 embertől olvastam hogy a harmadik évadot tartja a legjobbnak, és nem értettem xd

2014. okt. 25. 13:04
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja igazából ez a "gyűjtsünk tinilányokat" akció volt..nem tudom minek kellett így elferdíteni. Az első 2 évadot az nézte, akit tényleg érdekelt a téma. A 3. évadtól kezdve meg azok is nézik, akik odáig vannak Evan Peters-ért attól függetlenül, hogy nem is szeretik a horrort, aminek igazából akkor már nem sok köze volt a horrorhoz.

Tény, a 4. évad eddig jobb, mint a 3., de az első 2 színvonalát nálam nem ütötte meg.

2014. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#4-es: hát igen, az Asylum. Végén a reakcióm: :O :| áááá neeee :O komoly :|

A boszorkányos végén meg azt mondtam: na végre...

2014. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7es kb XDD
2014. okt. 25. 14:49
 9/15 anonim válasza:
22%
Én most kezdtem el nézni és rögtön a 3.évaddal kezdtem nekem nagyon tetszett és 5 nap alatt végig néztem az egész évadot és én általában nem nézek olyat ami feliratos,mert utálom de ettől annyira kiváncsi lettem ,hogy rávettem magamat az olvasásra. Nem tudom ki mit mond én IMÁDTAM :)
2014. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ízlések és pofonok. Nekem nagyon tetszett a 3. évad, igaz, közel nem annyira, mint az 1. És bár elismerem, hogy az Asylum is nagyon jó volt, nekem nem igazán jött be, a közepe felé egy időre abba is hagytam (és előbb megnéztem a 3. évadot), annyira untam. Van benne pár rész, amiben konkrétan semmi nem történik, csak időnként bevágják a megcsonkított csajt, akit már egyszer is épp elég volt látni.

Az is zavart, hogy az alapkoncepció nagyon jó volt, de túl sok remek történetszál volt, amit aztán nem varrtak el, ezzel hiányérzetet keltve bennem - annak ellenére, hogy a végén több részen keresztül fejezték be a történetet, és még mindig nem volt vége, még mindig nem...

Azért NAGYON JÓ részek is voltak benne, de nem hiszem, hogy még egyszer megnézem.

Azzal kapcsolatban pedig, hogy a 3. évad nem volt ijesztő... nos, szerintem az 1. sem volt az, a 4. évad sem az, és igazából a 2. is inkább xsak undorító volt helyenként...

2014. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!