Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Önbizalmatok mennyire sérült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalmatok mennyire sérült, miután megtudtátok, hogy megcsaltak?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert általában a bizalom megcsalás után úgy merül fel, hogy vajon bízhatsz-e még a párodban. De szerintem az ember ezek után magában is el kezd kételkedni és haza vágja az önbizalmát. Ha megcsalhattak, akkor túl kevés vagyok, ha megcsalhattak, akkor túl naiv vagyok, hogy nem kapcsoltam időben, ha megcsalhattak egyszer, megcsalhatnak még másszor is, védtelen vagyok, kiben bízhatok, ha már magamban sem?

2018. nov. 13. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudok rola, hogy valaha is megcsaltak volna, de egeszen biztos, hogy az onbizalmam nem csokkenne.
2018. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem abban mérem az önbizalmam, hogy mennyire "felelek meg" másoknak, vagy hogy mit gondolnak rólam mások. Amikor kiderült, akkor abban a pillanatban persze fájt az egómnak, de ez nagyon hamar, napokon belül elmúlt, az önbizalmam pedig nem sérült tartósan.
2018. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira"sérült", hogy elváltam.Jó döntés volt.Azóta jobban megnézem, hogy kiben bízom meg.
2018. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sérült valóban, de ez csak egy ideiglenes dolog volt. Első felindulásra persze, hogy megfogalmazódik az emberben "mivel jobb az a másik vagy egyáltalán miért". De utána az esetek többségében ezt mindenki le tudja magában tisztázni és tovább tud menni a csalódottságot hátrahagyva.
2018. nov. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Nem az önbizalmam sérült, hanem inkább az önismeretem. Tehát amikor ráeszmélsz, hogy hogy a tökömbe ismerhettél félre ennyire egy nőt.

Soha többé szerelem!

2018. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sérült, de rövid ideig tartott.Az hosszabb ideig fájt, hogy ennyire nem ismertem, hogy naivan bíztam benne.
2018. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem talán az emberekbe vetett bizalmam sérült meg legjobban.Addig gondolkodás nélkül megbíztam a feleségemben,mégha éreztem is,hogy valami nem stimmel abban a pár hétben,de gondoltam legalább emberszámba vesz és nem nekem kell lenyomoznom,hogy összefeküdt egy pasival,óvszer és fogamzásgátlás nélkül.

Persze az ember ilyenkor egy önértékelést is végez,mivel válthattam ezt a viselkedést ki,de csak csekély mértékben járulhattam hozzá a kapcsolatunk megromlásához.

2018. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semennyire. Tudtam hogy nem azért csalt az exnő mert kevés vagyok.
2018. nov. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!