Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek nem megy el az önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem megy el az önbizalmatok Budapest igényesebb környékein sétálgatva, ahol sok igényes szép jó csaj/pasi van?

Figyelt kérdés
Nekem igen.
2018. okt. 23. 02:20
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2018. okt. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért menne? Van önbizalmam és önértékelésem 22f
2018. okt. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én inkább felb...om magam, mi lett abból a városból. 27 évig laktam ott.
2018. okt. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert letojom őket. Neked sem kéne emiatt önbizalomvesztettnek lenned. Mégis szerinted ők tökéletesek? Attól hogy dekoratívak,van pénzük drága ruhákra,kozmetikumokra még nem lesznek ők se tökéletesek.
2018. okt. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. En is igenyes vagyok 😊
2018. okt. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, nekem nem ettől megy el, hanem akkor, amikor otthon levetkőzök. Mert ruhában jól nézek ki, de nagyon narancsbőrös vagyok:( De aztán lehet, hogy azok a jó csajok/pasik sem tökéletesek, csak nem látni.
2018. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
maga a fejük, testük olyan, amit én is elérhetek. pl edzek, hogy vékony legyek, meg valamennyire izmos. sminkelek, a hajamat meg mindent rendben tartok. ettől kezdve meg csak a ruha van, ami különbség. tényleg sok dögös ruhás, magassarkús nőt látok menő szórakozóhelyek környékén péntek-szombat este ha néha sétálgatok akkor.
2018. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!