Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti végül megtudtátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti végül megtudtátok, hogy a férjeteknek/feleségeteknek hány partnere volt a múltban?

Figyelt kérdés
Nem is azért, mert annyit számítana. De ugye kapcsolat elején sokan nem akarják tudni. Az érdekelne, hogy ha már házasok vagytok meg úgy is mindegy már a múlt, akkor tudjátok mennyi volt az annyi a másiknak?

2018. máj. 24. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs se férjem, se feleségem, de minden barátnőm teljesen normálisan elmesélte, ha épp szóbak került. Nem is értem, amikor valaki ezt elakarja titkolni... Ha nem érzi gáznak, akkor miért titkolja?
2018. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is elmondtak. En is elmondtam. Siman kitaglaltuk ezt az osszes baratnommel. Nem tudom miert kenyes tema ez masoknal.

Nem vagyok ferj. Kis tojashej vagyok. 26 f

2018. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb a jarasunk masodik heteben tudtam mar, nem azert, mert szamitana, de eleg ciki, ha valaki ezt akkora titoknak tartja, amirol nem tudhat a masik...
2018. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

koztunk ez sosem volt tema egyik ferjemmel sem. a mult mar elmult, nem kell piszkalni.


nem kezeljuk titokkent, de amikor azokkal a ferfiakkal/nokkel egyutt voltunk, nem ismertuk a masikat, csak kerestuk az igazit:)


a lenyeg, hogy mindketten kieltuk magunkat a hazassag elott, a kivancsisag mar nehezebben visz bele hulyesegbe.


37/N

2018. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Érdekes dolog ez.A férjem 85 től ismerem, szinte kamaszok voltunk,mikor összejöttünk.Ő elég szégyellős típus.Nekem ő volt az első.

Én neki nem de nem mondta soha, kivel volt előttem,és hánnyal..Gyanítottam, nem sokkal...talán szégyellte?

Aztán mégis elmondott egy haverja csaját,akivel ő is kipróbálta.Én is megismertem, a felesége lett aztán a haverjának.Nagy nehezen aztán bevallotta, volt egy nagy szerelmi csalódása, a lány faképnél hagyta, és máshoz ment feleségül...

Ennyi.

Aztán volt egy nagy krízisünk, majdnem elváltunk.De túljutottunk rajta, és közelebb kerültünk egymáshoz.Ez 2010 ben volt.akkor tudtam meg ,ki volt neki az első,és ki volt a nagy szerelme,persze akkor már volt face,és lecsekkoltam..:)

Összesen talán 3 lány volt előttem, ha jól számoltam...Jó sokára derült ki, de ő ilyen titokzatos..:(

2018. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze,elmondtuk egymásnak,nincs ebben semmi titkolnivaló.
2018. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Sosem titkoltam. És én sem rendezek ebből hisztit. Ez is olyan téma nekem, mint minden más, nem kell szégyellni, vagy körülírni. Továbbá szimpatikus is amikor egy férfi felvállalja a múltját. Pl. egy exemben pont az tetszett, hogy a közvélekedés ellenére simán bevallotta, hogy 2X évesen még szűz. Teljesen normális férfi volt, kedves, életre való, jó humorú és laza. Annyira, hogy még azt sem takargatta, hogy szűz, amikor a korunkbeliek többsége már túl van pár kapcsolaton. Pont azért ismerkedtünk meg közelebbről, mert ezt neki is a szemébe elmondtam. Végül elcsavarta a fejem. :)
2018. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én pontos számot nem tudok, és a férjem sem rólam. Persze szóba kerültek korábbi kapcsolatok, meg azt kitargyaltuk hogy vesztettük el a szüzességünk, meg mesélt pár csajról, hogy ezzel meg azzal együtt jart, de a szexig nem jutottak, meg volt olyan, akivel 1-2-szer összejártak, ez meg az miért volt meg hogy volt, de nem számszerűsítettük a dolgokat.

Megmondom őszintén nekem nem jutott eszembe, hogy erre konkrétan rákérdezzek, hogy akkor számolja már össze hanyadik is vagyok. És ő sem kert tőlem ilyesmit.

2018. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyunk még házasok, de mindeketten tudjuk a másikról, hogy kinek hány partnere volt. A páromnak elég szép számmal, de nem érdekel. Csak az, hogy most velem van, nem mással.
2018. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ismerkedéskor beszélgettünk ezekről is. Én össze sem jöttem volna olyan pasival aki ezt nem képes elmondani magáról, vagy olyannal aki felpróbált egy fél városnyi nőt/avagy csak 1 éjszakásai voltak, vagy pl prostihoz hozzáért....Szóval tudni akartam a múltjáról mert nekem számít és neki is.

Amúgy a férjem velem vesztette el a szüzességét, szóval nem volt neki más. Nekem ő a 7. férfi akivel lefeküdtem, ő is tudja (tud mindent, hogy hány kapcsolatom volt, milyen jellegűek és miért értek véget stb). Amúgy 8 éve vagyunk együtt. 32/N, 29/F

2018. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!