Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi volt a legnagyobb lecke,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb lecke, amit tanultatok, miután megtudtátok, hogy szeretője van a párotoknak?

Figyelt kérdés
Tényleg a lelki fejlődés, belső gyarapodás szolgálatába állíthatók a traumatikus magánéleti tapasztalatok, vagy ez csak a pzitív pszichológia hurráoptimista parasztvakítása?

2018. nov. 13. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Összetörtem ripityára és akkor onnan kezdeni valamit.


Kétlem, hogy a fájdalom, a gyötrelem gyarapítana bármit is.Ja de, az alkotóművészeknek remek témalehetőség, a közönség zabálja mások nyomorát.

2018. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Levetkőztem a naivitásomat. 13 évig vakon hittem abban, hogy becsületes, őszinte, és nem utolsó sorban hűséges a férjem, akiért tűzbe tettem volna a kezem. Erre jön egy 26 éves pic.sa, akinek nem csikos a hasa a szüléstől, nem kopik le a körme a takarítástól, és borít miatta mindent.

Utána megtanultam azt is, hogy a karma létezik, és mindenki megkapja, amit kiérdemelt.

2018. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Full rottyra tett. Máig nem keltem fel belőle. Tíz éve voltunk együtt, amikor megtudtam, hogy a munkahelyén kefélget egy kollegájával. Életemben nem zuhantam meg így. Megfogadtam, hogy se szerelmes nem leszek többé és soh-soha-soha többé nem fogok megbízni senkiben. A munkába temetem magam.
2018. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érte meg olyan sokáig hűségesnek lenni.
2018. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ettől valaki lelke fejlődne inkább összecsuklik az önértékelése.
2018. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Parasztvakítás.Egyet tanultam, hogy ne bízzak senkiben.Az elégtételt ( karmát ) várom az élettől...
2018. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanultam meg, hogyha elengedem a gyűlöletem, és a sérelmeimet, képes vagyok újra boldog lenni.
2018. nov. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kapcsolat nem önműködő, napi melót igényel (igényelt volna). "Nem olyan mint a többi ffi". De olyan... Aztán rendbe hozzuk, és a történtek ellenére tudom, hogy tényleg nem olyan mint a többi, de ő is csak egy ember ...
2018. nov. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mindig is megvoltak a jelek hogy egy léhűtő de nem vettem ezeket komolyan v elnyomtam...13 évem ment el, de végül is mégiscsak ennek köszönhetem hogy megtaláltam azt a ffit aki igazán szeret, és akiben maximalisan bízhatok.
2018. nov. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem pozitív volt. Persze akkor nagyon rossz volt.

Azt tanultam meg, hogy vacak, sehová sem vezető kapcsolatból ki kell lépni, felesleges várni, reménykedni, küzdeni. Akkor éri meg javítani bármin, ha mindketten aktívan tesztek érte. Ha csak az egyik félnek fontos ez, akkor kuka.

Ha a padlón vagy, az szar, de dönthetsz úgy, hogy felkelsz onnan.

Felkeltem és jobban becsülöm magam azóta. Ez mindenképp pozitív.

2018. nov. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!