Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esek bele mindig abba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esek bele mindig abba a hibába, hogy egy friss kapcsolat elején a múltat boncolgatom? Miért nem tudom elfogadni, hogy a mostani szép lányok erkölcstelenek, kicsapongó életet élnek a szingli létük alatt?

Figyelt kérdés
Természetesen ezzel halálra is ítélem az egész kapcsolatot, mert amikor előjönnek a kis sztorijaikkal ki is szeretek belőlük...
2018. okt. 2. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Mert önbizalom hiányos vagy és talán hülye(?) is.
2018. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Extrovertált, bulizós típus vagyok és cseppet sem önbizalom hiányos. Mi köze ennek az önbizalomhoz, hogy mondjuk kiszeretek egy csajból, ha megtudok egy undi sztorit róla?
2018. okt. 2. 18:48
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Attól,hogy te ilyeneket szedsz össze,nem mindenki egy erkölcstelen,kicsapongó r.banc. Talán azon kéne gondolkodnod,hogy miért az ilyen embereket találod meg.
2018. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5%

# 2

Itt bármi rosszat mondasz egy nőre frusztrált vagy és önbizalom hiányos.

2018. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jaj hagyjuk már, szedtem én már össze olyan lányt, akit mindenki a mennyekbe istenített, hogy ilyen normális lányt nem ismert még, az olyan dolgok derültek ki róla, hogy hagyjuk...
2018. okt. 2. 18:51
 6/16 A kérdező kommentje:

# 4

Ez az ember ahogy elküldte a kommentjét 17% lett, azaz 4 ember lepontozta egyből.

Valaki több regisztrációval pontozgat.

Élettelen nyomorék.

2018. okt. 2. 18:56
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Tudod mindenkinek van múltja , kinek szebb ,kinek zordabb. El kell fogadni a másikat , és lehet , hogy neked ominózus dolog amit megtudsz a lányról , miközben egy olyan aprócska dolog , hogy felesleges felnagyítani. Ha találsz egy olyan lányt akit tényleg szeretsz , akkor el fogod fogadni a hibáit , adsig meg próbálj meg elfogadóbb lenni. Szerintem neked is van a múltadban pár dolog amire nem vagy büszke ( mindenkinek van).
2018. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes, segítő szándékú komment, nem csak a nyál fröcsög a szájából. Köszönöm. Természetesen nem szűz lányokat keresek, sajnos durvább dolgok szoktak lenni. :D
2018. okt. 2. 19:25
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Nevetséges vagy
2018. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Te meg frusztrált vagy, mert nem kellesz senkinek, ezért itt kötekedsz gyakorin.
2018. okt. 2. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!