Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon erre mit kell lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon erre mit kell lépni?

Figyelt kérdés

Összebaratkoztam egy ferfivel , aki segitett nekem ebben abban, meg is matatott , törtent ez az, de abban maradtunk hogy legyunk baratok , semmi több

Vegul parszor meg kaveztunk de ritkultak a talalkak

Tegnap a varosban jártam es vártam a buszt, egyszercsak meglatom a feleségét mellettem, es látom hogy méreget és néz. Nem ült fel semmilyen buszra csak allt mintha varna valakit vagy valamit es nézett tetötöl talpig többször is

En vegul elindultam a busz fele ö egy darabig jött a hatam mögött , azt hittem ö is felül , de vegul visszafordult es ottmaradt

Úgy tudom autòval közlekedik

A baratnöje mellettem lakik es többzör latta a ferfit ahogy jön utanam autóval es elvisz bevasarolni vagy kavezni

Most mar ez is abbamaradt par hónapja , es neha jön egy egy sms szia ennyi

Tegnap orvoshoz kellett menjek , kontrollra es ajanlotta smsbe hogy elvisz de mondtam nem kösz

A felesege tudta h en ott fogom varni a buszt , nem tudom hogy meselhette a felesegenek hogy engem orvoshoz visz , vagy nem tudom mert elöször igent mondtam az ajanlatra es lehet szólt hogy egy ismeröset el kell vigye de út elött mondtam , h megoldom

Mindig biztatott hogy smsezhetek mert a mobilja le van kódolva es ö azt tesz amit akar

Mi törtenhetett , ha engem várt a nö miert várt ?

Pont most mikor mar hetek óta nem talalkozunk es a pasinak van egy stabil szeretöje is allitólag a felesege mellett



#semmiseg #hūhó
2018. nov. 7. 22:04
 1/4 A kérdező kommentje:

A feleség baratnöje lakik mellettem

Remelem nem szamolt be rólam a felesegenek , hogy félrevezesse a feleseget es a valódi szeretöjet takarja

2018. nov. 7. 22:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig de. Siman lehet, hohy a masik szereto vagy a pasi rad terelte a gyanut. Valahogy ugy, hogy hat igen vele volt valami de semmi komoly de anyu nezd meg latod mar nem foglalkozom vele.

Amugy meg lehet korabban rajott, hogy a ferje erdeklodik irantad es most, hogy a masik szereto miatt gyanus neki a ferje teged probal felmerni vajon veled van e kapcsolata vagy mar mas jatszik a helyeden.


Az ilyen pasit a helyedben elfelejtenem. Rajtam matatna kirugnam a fogat. Tobbet er egy no annal, hogy a felesegen es még legalabb 3 szereton kivul még te is egy sokadik legy nala. Azt ha veletlen felcsinal fizeti majd az abortuszod.

2018. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A masik szeretöje evek óta megvan azt nem gyanitja a nö?
2018. nov. 7. 22:22
 4/4 A kérdező kommentje:
En kb 4-5 hónapja ismerem
2018. nov. 7. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!