Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas vagyok van egy 4 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok van egy 4 éves lányom. A férjemmel csak lakó társak vagyunk és meg csaltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A férjemmel 7 éve vagyunk egyőt és van egy közös gyerekünk.2 éve próbáljuk rendbe tenni a házasságunkat de nem megy. Semmibe nem értünk egyett, szeretkezni kb fél éve volt. Ő iszik és sokszor nagyon be tűtüzve jön haza. Ez a fő vita táma mert ugy chrom beteg. A kislányunkat nagyon szereti és a gyerek is őt.

Nagyon régóta boldogtalan vagyok se tisztelet se semmi nincsen már. A nyáron megismerkedtem egy sráccal a munka helyen és közel kerültünk egymáshoz. de ő elköltözött a hétvégén találkoztunkegy szórakozó helyen és kicsit kavartunk.Mnda hogy haza költözik és utána el hívna randizni . Ő tudja hogy férjezett vagyok és hogy van gyerekem is. ÉS azt hiszem kicsit bele szerettem. ÉS nost nem tuom mit is tehetnék.



2018. nov. 19. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Békésen váljatok el, ennek így már semmi értelme. A gyerek fogja meginni a levét, ha még ti itt tovább játszadoztok egymással.
2018. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Közös jövőtök szerintem már nincs. Ha helyre tudtátok volna tenni a dolgokat, nem lett volna még 2 év boldogtalanság.


A gyereknek meg az a fontos, hogy boldogok legyetek. Idővel amúgy is átlátna azon, hogy ha esetleg a vitákba is belepillant és belehallgat..

2018. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Tanulj meg irni.
2018. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Most, hogy kavartatok, mi változott? Jobb a házasságod? Kevesebbet iszik?

Azt jobb, ha átgondolod, hogy mit akar tőled a srác. Kicsi esélye van, hogy egyből gyerekkel együtt kell neki valaki. Valószínűbb, hogy a dugatlan feleséget látja benned, aki hálás, ha néha alàvágnak rendesen.

Miatta ne válj el, mert pofira fogsz esni.

Azért kène elválni, mert xar a házasságod. Elvált anyaként se könnyű. Két rossz közül kell választanod a kisebb rosszat.

2018. nov. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Arra ne is gondolj, hogy megszüntesd a problémát, ami miatt a kocsmába menekült előled. Válj el tőle mielőbb, és akkor még az ő élete is rendbe jöhet, egy rendes nő mellett.
2018. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gyakran járok ebben a topikban, bár nem saját bajomra választ találni, hanem mert érdekel mások élménye, története.

Ennek egy nagy hátránya, hogy az egész topikban(főleg a hasonló kérdéseknél, mint ez) úgy érzem magam, mintha egy óvodában lennék.

De most tényleg. Életképtelen embereknek kell tanácsot adni, ráadásul olyat, ami egyébként full alapvető lenne.

Na mind1, a lényeg:

Itt van a kérdező, van egy gyereke, aki irtó szorosan kötődik az apjához. Erre az anyuka meg megcsalja apukát, mert elhidegültek egymástól.

Amint kitudódik(mert ki fog), vége a házasságnak, ami a gyereket fogja lelkileg jól megviselni. Előre kell gondolkozni és helyrehozni a házasságotokat.

Ha viszont a férjed nem akarta volna helyrehozni, az bizony baj. Akkor valóban el kell gondolkozni a váláson.

Most már mindegy, cipelheted a keresztedet a hátadon a sírig, ha úgy döntesz.

A férjednek joga van tudni arról, hogy hűtlen voltál.

Mondd el, mert ha úgy jön rá, hogy nem te hoztad tudtára, valszeg pipa lesz rendesen.

Üljetek le, beszéljétek meg a lehetséges kimenetelelet és aszerint döntsetek. A férjed talán értékelni fogja, hogy az egész gerincedből maradt egy csigolya, hogy elmond mi jót is csináltál, de majd kiderül.

2018. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!