Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt hogyan beszéljem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan beszéljem meg a férjemmel?

Figyelt kérdés

Párommal 7 éve vagyunk házasok, 3 gyerkőcünk van. Minden szép és jó, de....

Egyikünk sem lépett félre, a kapcsolatunk elején fordult egyszer elő, hogy csókolóztam egy másik pasival---tud róla. Mindketten elítéljük a megcsalást, legalábbis eddig azt hittem. Nagyon régóta fantáziálok más férfiakról, de sosem tettem meg. Úgy gondoltam ezzel nincs semmi gond, de be kell lássam, hogy túl sokat gondolok erre és túl jól esik. A szexuális életünkkel semmi gond, sőt gyerekek mellett kifejezetten aktívak vagyunk. Megkapom amire vágyom, minden együttlétkor van orgazmusom. Mégis hiányzik a kaland, avágy, az új. Elfojtom az érzéseimet. Lehet nem helyes, de ez van, ilyen vagyok. Viszont ő nem. Hogyan beszéljek erről neki? Sosem csalnám meg, nyitott kapcsolatot szeretnék, de hogyan mondjam el?

Nagyon szeretem, örökké fogom, de.....

Volt valaki még így? Tudtok tanácsot adni?


2017. febr. 8. 14:11
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
82%

Válaszd szét mire is vágysz pontosan, legelőször szerintem ülj le magaddal és tisztázd a gondolataidat.

1.) 3 gyerek, férj, munka, háztartás mellett nő is vagy. Figyelemre, szeretetre vágysz, romantikára, olyan dolgokra amik a szürke hétköznapokon fel sem merülnek.. Tetszeni akarsz, csábítani, újra nő lenni. Vegyél magadnak szexi ruhákat, bodít, cica ruhát, hálóinget, ami jól áll. Egy este gyújts gyertyákat, menj a fürdőszobába vedd fel az új szettedet egy körömcipővel. Vess be bármit, amit eddig nem mertél. Bilincs.. szembekötősdi, vibrátor..análgyöngysor..millió verzió van. Játszátok el, hogy nem ismer..

2) Az előzőt azért is írtam, mert alapból azt írtad, minden rendben köztetek.. nos itt lehet olyan, hogy mással vágysz a szexre.. ok, találnál is valakit.. biztos lenne az a szikra?? a nélkül nem megy. A következő dolog, hogy vele biztos minden jó lenne? Nem lenne lelki ismeret furdalásod?

Nos, ha ezeket tisztázod.. talán könnyebb lesz meglátnod azt amit szeretnél.

Hidd el, tapasztalat, nagyon kevés a jó pasi az ágyban..:-))akitől azt kapod amit vársz. Sajnos vagy sem, de így van.

2017. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak köszönöm.

Első válaszolónak: hagyjuk...

2017. febr. 8. 14:25
 3/48 anonim ***** válasza:
78%

Megértelek hiszen én is pasikent fantáziálok masik nőről és vagyom is rá..

De ugyanakkor nem szeretnem megcsalni!

2017. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Ez az, én sem szeretném.
2017. febr. 8. 14:27
 5/48 anonim ***** válasza:
60%

1. Lehet neki is vannak ilyen vágyai, amiket nem mond el neked


2. Hosszú távon a hármas szex, párcserés szex, vagy a swingerezés lehet megoldás erre. Csak ő legyen nyitott rá


3. Mi hat évig bírtuk kizárólag ketten egymással, azóta évente néhányszor előfordul hogy valamilyen formában bevonunk másokat is a szexuális életünkbe úgy, ahogy az előző pontban leírtam

2017. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
38%
Valahogy puhatold ki, hogyan all a temahoz, mert 7 ev hazassag utan o is lehet atertekelt mar magaban ezt-azt.
2017. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális hangnemű kommenteket. Mint mondtam: nagyon is szeretem, csak mellette érzem magam biztonságban, sosem hagynám el. Ha nem szeretném agyalnék ezen ennyit? Hm?

Nem hiszem, valószínűleg már megcsaltan volna....

2017. febr. 8. 14:37
 8/48 anonim ***** válasza:
93%
És akkor mit csinálsz, ha felveted neki ezt a szenzációs őtleted.ő meg el akar válni?Én azt nem fogom megérteni soha, akik azt irják minden oké otthon , mégis másra vágynak.
2017. febr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
60%
Remélem ő is megcsal majd egyszer!! És ugyanígy szeret,mint ahogy te őt!!
2017. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Törlöm a kérdésem, azt hiszem hiba volt kiírni. Kösz mindenkinek!
2017. febr. 8. 14:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!