Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha heti egyszer van csak sex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha heti egyszer van csak sex akkor lehet, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Együtt élünk màr lassan 3 hónapja és egy éve vagyunk együtt. Valahogy azt érzem, hogy nincs kedve szeretkezni. Heti egy alkalom valahogy kevésnek érzem. Lehet, hogy megcsal ameddig én dolgozok? 27F

2018. nov. 27. 11:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

Nem feltétlenül, lehet, hogy valami más van a háttérben. Én sem kívántam az asszonyt, mégsem csaltam meg, más okokból kifolyólag nem akartam vele lefeküdni.


Beszéltél már vele erről egyáltalán? Ez lenne az első lépés, mielőtt a legrosszabbra gondolsz és bizalmatlanná válsz vele szemben.

2018. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Azt vàlaszolta, hogy nem kívànja a sexet. Régen meg alig akart békén hagyni.
2018. nov. 27. 11:32
 3/27 A kérdező kommentje:
Legalább 3 naponta vagy 4 naponta... De hogy 26éves csajnak a heti egy is nehézkes ott gondok vannak
2018. nov. 27. 11:34
 4/27 anonim ***** válasza:
10%
A nőknek nincs akkora igénye rá, mint a férfiaknak. Szerintem beszélj vele, hogy esetleg változtatni tudjatok.
2018. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

Én nem osztom azt, hogy a nőknek nincs rá annyira igénye, max. a párjukhoz nincs kedvük (ami a férfiakkal is megesik a kapcsolatban).


Két eset van:


- Téged nem kíván de fél, hogy megbánt (ez gáz, mert kezelhető lenne, ha meg merne nyílni előtted őszintén)

- Egész egyszerűen alacsonyabb a libidója sokkal, mint a tiéd (van ilyen, és ezzel nehéz bármit is kezdeni)


Előbbi esetre a megoldás a puhatolózás és a másik biztosítása afelől, hogy nem fogsz megsértődni, bármi is legyen az ok, amiért nem kíván.

Utóbbira megszokás / megszökés...

2018. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Én is mondtam neki, hogy ha nem kívànja akkor engem nem kívàn... Vagy nem vagyok elég jó neki. Ha valamit nem szeretünk azt ritkán csinàljuk
2018. nov. 27. 11:45
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Tapasztalatom szerint nincs olyan egészséges, fiatal nő, aki, amennyiben kívánja és férfinak tartja a párját, beérné heti egy szexszel.
2018. nov. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
Én sem osztom azt hogy a nőknek kevesebb az igénye. Ex pasimhoz nem volt kedvem a szexhez mert egyszerűen őt már nem kívántam. A jelenlegi barátomhoz általában van kedvem ha nincs akkor fáradt vagyok vagy pedig annyira jó volt vele hogy utána napokig nem kívánom (ilyen is van nálam)
2018. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Szerintem akàr milyen oldalrol nézzük valami nem kóser. Fiatal pàrkapcsolat, heti egy alkalom, nem kívànja. Hmmmm
2018. nov. 27. 11:54
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Én azt javaslom, próbáld meg kideríteni, hogy miért nem kívánja heti egynél többször. Ha köti az ebet a karóhoz miszerint neki ez elég és kielégítő, akkor nem vagytok kompatibilisek libidóügyileg. Minden más eset kezelhető.
2018. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!