Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki egyszer megcsal, megteheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer megcsal, megteheti újra, érdemes megbocsátani, vagy soha nem lehetek már mellette nyugodt?

Figyelt kérdés

2017. dec. 20. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez tőled függ.

Nekem egy csókot nem sikerült 2év alatt megbocsájtani. Ki is csinálta a kapcsolatot.

De ez én vagyok, nekem nem sikerült...

Legalább tudom hogy nekem nem megy. Van akinek igen.

Van aki vegig nézi ahogy kufircolják a párját...

2017. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
69%
Ha megcsalt, akkor volt oka rá. Máskor is megteheti. Én biztos nem bocsátanák meg..:)
2017. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Soha nem lehetsz. De amugy a megcsalasnak minsig erzelmi oka van egy ferfinel, mig nonel csak feher majusag.
2017. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Meg lehet bocsátani,de a megbocsátás nem más,mint zöld út ahhoz,hogy újra meg csaljon. Hiszen úgyis meg fog bocsátani mondván,ha már egyszer megtette. De akit megcsalnak,megbocsát,és újra megcsalják,az meg is érdemli.

Önbecsülés! Tartás!

2017. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha túl tudod magad tenni a dolgon és újra maximálisan megbízni benne, akkor hajrá, én nem lennék rá képes. Az meg garantált, hogy a következő hullámvölgyet ugyanilyen gerinctelen módon fogja megoldani.
2017. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Megcsalhat újra. Hogy érdemes e megbocsájtani azt meg neked kell tudnod.
2017. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg nem feltétlen biztos, hogy megcsal. Sokszor a megcsalásnál döbben rá az ember nemcsak arra, hogy hibázott, de arra is, hogy mit szúrt(ak) el (közösen) az adott párkapcsolatban! Lehet, tisztábban fog látni!
2017. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tedd fel meg vagy huzszor ezt a kerdest' akkor is csak azt lehet mondani hogy balfax vagy a ferfi tarsadalom szegyene. Ha nem hajtod el meg is erdemled hogy megcsaljon. Balfax.



idióta, kiről beszélsz? most teszem fel ezt először, és nő vagyok.

vegyél vissza a szar stílusodból.

2017. dec. 20. 22:52
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
aha, en meg a Papa vagyok
2017. dec. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Már a kérdés megfogalmazásából is egyértelmű, hogy a kérdező nő, de mindegy.


Nem lehetsz nyugodt, soha többé. És meg is fog csalni. Hagyd a francba, elárult, semmi értelme.

2017. dec. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!