Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek miért akarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért akarja a férfi megcsalni a barátnőjét? Őszinte véleményekre vagyok kíváncsi, hosszabb story lent.

Figyelt kérdés
Szóval adott egy férfi. Azt mondja, szereti a barátnőjét. Jó vele a szex, úgymond "mindenre kapható". Akkor miért udvarol titokban egy másik nőnek, miért kacsintgat félre,miért akarja azt is megkapni, ha jó minden? Azzal magyarázza, hogy nagy a szexuális étvágya, és ő ilyen egész egyszerűen. Szerintetek valóban szereti a barátnőjét? 23/L

2018. nov. 30. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
El mondta miért ilyen!
2018. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De létezhet ilyen esetben őszinte szerelem a barátnője iránt?
2018. nov. 30. 21:36
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem szereti a barátnőjét. Birtokolni akarja max, de nem szereti. Felesleges kérdések. Gondolom te vagy a 3. fél akinek írogat és megakar kapni.
2018. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Vagy őszinte,vagy ha megcsalná akkor nem.
2018. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Vannak ilyen férgek, hogy megkap mindent és csodálatos minden és mégis félrekúr meg flörtölget. De az ilyen senkit se tud szeretni.
2018. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyen ócska senkik mindent megkapnak a nőktől, az értékes férfiak meg csak szívnak. Gratula.
2018. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
Igem, lehet őszintén szerelmes. Én is ilyen vagyok, nagy az étvágyam, mindig szükségem volt másik lányra is.
2018. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Magát jobban szereti, mint a lányt. Egoistak
2018. nov. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
Ismerek olyan férfit, aki mélységesen szereti a feleségét, nagyon mély lelki kapcsolat van köztük és szerintem a testi sem elhanyagolható, túl vannak egy súlyos betegségen, a férfi volt beteg és szerintem ez is nagyon összekovácsolta őket. Szerintem eltéphetetlen ami köztük van. És mégis simán megdugott volna engem.
2018. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%

Létezik.

Ha érdekel írj.

2018. dec. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!