Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti meddig bírtátok szexmentes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig bírtátok szexmentes házasságban, és mi lett végül?

Figyelt kérdés
Ti meddig bírtátok szexmentes házasságban, és mi lett végül? Kérlek írjátok ki, hogy nő vagy férfi a válaszoló (én férfi vagyok). Nem mindegy...

2018. dec. 1. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Szex van, vonzalom nincs. Nem tudom, melyik a rosszabb.

F

2018. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Szexmentes házasság 3 féle képpen végződhet:

- Megbeszélitek a gondjaitokat és helyre rázódik ami félresiklott.

- Elváltok.

- Félre kúrtok.


Attól függ miről állt elő a helyzet, de fél-egy évvel tovább biztos nem bírnám.

2018. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok. A mi esetünket is szexmentesnek nevezném, de gyakrolatban nem az. Ebbem az évben kemény 3 vagy 4 alkalommal szexeltünk. A múlt évben 2-szer. Nem tudom meddig bírom még, már beszéltünk róla többször. Így arra a kérdésedre még válaszolni nem tudok hogy mi lett végül, majd eldől.
2018. dec. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Én meg nem vagyok házas, de úgy gondolom, hogy mindent meg lehet beszélni. Kérdezd meg tőle, hogy mért nem fekszik le veled, hogy mi legyen a továbbiakban, tudtok-e ezen változtatni, ha igen akkor próbáljátok, biztos nem lesz könnyű x idő után, ha pedig nem tudtok változtatni akkor valjatok el, vagy tartsatok szeretőt, mert ennek így nincs értelme.
2018. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Kb négy öt hónapig bírtam, aztán elváltam.. bár nyilván ennek voltak előzményei, veszekedések, eltérő irányba való fejlődés, és őszintén szólva, már én sem akartam vele a szexet.
2018. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Élettársam volt csak, 1 évig próbáltam dolgozni rajta, ő nem, úgyhogy kiadtam az útját. Nem bántam meg. Többet nem várnék fél évet se, ha ennyire értelmetlen lenne a dolog.
2018. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Évek óta nicsen szex, és szerető sem. Így alakult, eleinte nagyon rossz volt, de már látom, hogy mindenkinél van gond-baj ez legyen a legkisebb. Minden másban jó partnerei vagyunk egymásnak.
2018. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Természetesen válás lett a vége. Évekig húztuk, de igazából már csak havonta egyszer, az utolsó pár évben pedig évi 2-3 alkalommal szexeltünk. Én majd megőrültem a végére, de elutasította a közeledésemet, szóval teljesen aszexuálissá váltam, hogy ne hiányozzon annyira, megcsalás sosem volt opció. Aztán elegem lett és elváltunk jó pár ilyen év után. (kb 7 év)

N 41

2018. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
A házasságnak az volna a lényege, hogy testi-lelki-szellemi társai legyetek egymásnak. Bármelyik pillér sérül is, onnantól nincs értelme. Megjavítani lehet, ha mindeketten akarják.
2018. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szexmentesnek nem mondanám,mert van szex,de nagyon kevés,havi 1-2-3 alkalom...sajnos nagyon eltunyult az ágyban,orális szex részéről nincs (de ő elvárná) egy aktus 1,5 perc,mindig ugyanaz. Eddig nem léptem félre mert házasság van meg gyermek,de nem tudom meddig bírom.Próbáltam megbeszélni 2-3 alkalommal is,de annyi lett az "eredménye" hogy legközelebb alig állt fel,így hagytam a francba,mert a rövid menet is jobb,mint hogy impotens legyen...
2018. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!