Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő szexmentes házasságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szexmentes házasságban él, és egyébként sincs túl jóban a férjével, akkor miért kell titokban tartani, hogy találkozik velem?

Figyelt kérdés
Nem értem miért lenne gond,ha kiderülne,hogy együtt vagyunk,vagy lehet hogy hazudik,és nincs is rossz kapcsolata a férjével?
2015. máj. 3. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
család, ismerősök véleménye, gyerekek társadalmi megvetés elég indok egy nőnek h ne hordják le a sárga földig
2015. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet. Vannak gyerekeik? Ha igen akkor szerintem a valasz eleg egyertelmu.
2015. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekük.
2015. máj. 3. 11:45
 4/12 SullaFelix89 ***** válasza:
37%
Mert gondolom csóró vagy és nem akarja a férje nyújtotta anyagi biztonságot félre dobni és téged is eltartani. Szerintem vedd fel legközelebb titokban mikor dugod és küld el a felvételeket a férjének, mert megérdemli.
2015. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tényleg csóró vagyok :(

A férj sem gazdag,de legalàbb van lakàsa,nekem még az sincs.

2015. máj. 3. 11:49
 6/12 anonim ***** válasza:

Erre annyi fele magyarazat lehet. Te vagy a szeretoje, neked kene ezt tudnod.:) mi lenne ha megkerdezned tole. Szerintem nagyobb esely van megtudni a valaszt ha vele beszelsz es nem idegenektol kerded:)

igy noi szemszogbol pedig azt mondom, h fel masok velemenyetol, agressziv a ferje, megfelelo anyagi hatteret biztosit, ragaszkodik a ferjehez erzelmileg, vagy csk a te fejedet vagja at. Puhatolozz es megtudod:)

2015. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

És azt honnan tudod hogy szexmentes a házassága, lehet hogy ez csak kamu duma.

Nőben nem szabad megbízni.

2015. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, mert a férfiak erről sosem hazudnak, mi???
2015. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként, kérdező én szex mentes házasságban éltem évekig. Nem csaltam meg. De ha megtettem volna sem akartam volna elmondani, mert nem akartam elválni, ugyanis tiszteltem. Persze elhidegültünk egymástól, és iszonyúan bántott, hogy nőként semmibe vett. De mégis, a gyerek és a régi szép idők emléke miatt nem tudtam volna megbántani. Viszont amikor begőzöltem az évi 1-2 szex miatt, akkor elváltam. Több éves szenvedés után. Nyilván nőd valamilyen okból nem válik el. Pontosan abból az okból nem közli vele, mit csinál a háta mögött.
2015. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Esetleg azért, mert a szeretőknek mindig azt mondják, hogy a házastárssal nincs szex évek óta, hogy elhagyná ha tehetné, csak a gyerek, a közös lakás, stb miatt nem tudja?


Azt hittem, ezt csak a csajok eszik meg...

2015. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!