Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogyan viselkedtek otthon, miközben szeretőt tartotok?

Figyelt kérdés

Főleg olyanok válaszai

érdekelnek, akik érzelmileg is kötődnek a szeretőhöz


2018. dec. 1. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Érzelmileg, haha, de jó vicc.
2018. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Érzelmileg szeretőhöz?? Akkor elválnék. Minek maradjak a párommal, ha mást szeretek, más iránt vannak érzéseim. A szerető, csak annyi, mással, más a szex, de nem több.
2018. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Exem szerelmes lett, állítólag szex nem volt, de hát azt ki hiszi el.

Az tűnt fel, hogy elkezdte nagyítóval keresni a hibáim, egy jó szava nem volt. Csak akkor, ha szexelni akart, de az se volt jó vele.

Mire kiderült, hogy van valakije, addigra már én gondolkodtam azon, hogy jobb lenne szakítani. Így nem viselt meg annyira, elég gyorsan túl is voltam rajta érzelmileg.

2018. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Mint máskor.


Ez olyan, mint a kaja. Attól, hogy napközben bekapok egy hambit, attól este még megeszem a 3 fogásos vacsorát.

2018. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Izabella220 ***** válasza:
67%
Olyan szánalmas az összes ember aki szeretőt tart.Gyáva ember aki megcsalja a párját,de aki érzelmileg is elárulja folyamatosan azt csak ........íg tudom leírni.Aljas féteg mind.Lehet itt kifogás mit nem kapsz meg,jogy bánik veled otthon,van tiszta útja is ennek.
2018. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Izabella220


Ha lenne egy fantasztikus férjed, aki csodás apa is, de mondjuk egy baleset miatt impotens lesz?

Elhagyod?

2018. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2018. dec. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
1-es, egy hosszú viszonynál bizony hogy vannak érzelmek.
2018. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!