Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti pasik akik csaljátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti pasik akik csaljátok az asszonyt, otthon ugyanúgy viselkedtek mint elötte?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy szeretitek a párotokat mint a titkos viszonyotok elött csak közben változatossàgra vágytok? Vagy csak megjátszátok magatokat ès mást èreztek?
2015. márc. 7. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Életem legelső kapcsolatában voltam így. Próbáltam ugyanúgy viselkedni vele, mint azelőtt, de nagyon látszott rajtam, hogy legbelül teljesen magam alatt vagyok és szégyelltem magamat. Akkor változott meg bennem a világ, akkor döntöttem úgy, hogy soha többé nem fogok ilyet tenni. Ott basztam el az egészet, hogyha problémám volt, azt féltem neki elmondani, féltem megbeszélni vele, mert nemhogy másban, de önmagamban sem tudtam megbízni. A mostani kapcsolatomban szó szerint az összes érzésemet, vágyamat elmondom, és immáron 4 éve boldogan élünk, szerelemben, szeretetben.


22/F

2015. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
és nagyon jó az első komment! Így kéne a többi r*hadék gerinctelennek is! :)
2015. márc. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az èn fèrjem úgy gondolja hogy neki jár az hogy más növel is legyen rajtam kivül ès sose vettem èszre rajta semmit, mindig vidám volt ès olyan pofátlanul szeretgetett engem is. Meg nem lehetett volna mondani hogy van valakije. Ès mai napig nem tudom hogy közbe ugyanugy szeretett engem vagy csak megjátszotta. 6 èvig tudta eltitkolni a viszonyát mire egyszer lebukott.
2015. márc. 8. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!