Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, miért buktok a foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért buktok a foglalt pasikra?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 10:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Én nem bukok, sőt messzire kerülöm a fajtájukat.A legtöbb nő sem bukik kifejezetten rájuk...csak éppen a foglalt pasi addig fűzi, amíg belemegy.Ez viszont már a nő hibája, nem méri fel( nincs annyi esze), hogy mennyi csalódás, kínlódás az ára az ilyen szeretősdinek.A másik fajta nők vonzalmát feléjük én sem értem.
2018. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

Soba nem buktam senkire csak mert foglalt. Ha pedig tetszik egy férfi, akinek párja van, tudok magamon uralkodni és nem rondítok bele más kapcsolatába.

Pont egy férfi írt ki nemrég ilyen kérdés, hogy tudja, hogy a munkatársnőjének barátja van, de rá akar hajtani.

Ennyi erővel inkább én írhatnám, hogy miért csinálja ezt minden férfi, de értelmetlen általánosítani.

23/N

2018. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem minden lány. Csak akinek van ez a speciális "betegsége".

A tesóm ilyen. Mindig a foglalt pasikra mászik rá. Addig nem nyugszik, amíg él szedi. Aztán már nem érdekli.

Nem a pasi kell neki, csak rivalizál a másik nővel, ezzel bizonyítva be magának, hogy ő jobb.

Nem érdekli, ha gyerek van.

Természetesen megy az álszent duma, hogy ő nem tehet róla. Nem tesz meg mindent a felesége a kapcsolatért, különben nem rúgna labdába egy harmadik.

Akkor se jobb, ha a férfi a családját választja: lebuktatja, balhékat rendez, bosszú hadjáratot indít. Akkor is csak az érdekli, hogy váljanak.

Talán kétszer volt szingli pasija, de őket csak kihasználta, és csalta.

2018. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
3.: Ritka undorító egy ember lehet
2018. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ez tényleg "Beteg"!!
2018. jan. 28. 10:45
 6/22 A kérdező kommentje:
Nekem viszont nem az a tapasztalatom, mint amit az első kettő ír! Ameddig nem volt barátnőm, nem érdekeltém a nőket,most meg sokan kezdeményeznének!
2018. jan. 28. 10:46
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Mert izgalmas, veszelyes....
2018. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Miért nem megy akkor este nyolckor a nyóckerbe egyedül,az is veszélyes!?
2018. jan. 28. 10:50
 9/22 anonim ***** válasza:
Lehet még örulne is neki, ha valaki elkapná 😂😂
2018. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

Bár minden nő azt mondja, hogy ő nem ilyen, de saját tapasztalat:


Mikor barátnőm volt, akkor folyamatos volt a flört, a közeledés egészen csinos nőktől (egyértelműen a flörtön túlmutató szándékokkal). Hűséges voltam, nem csaltam sosem meg.



Most, hogy egyedül vagyok, hirtelen elveszett a szexepilem, már nem vagyok izgalmas, hogy vajon el lehet e szedni valakitől.

2018. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!