Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg olyan veszélyesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan veszélyesek a főiskolai csoport bulik, a munkahelyi csapatépítő tréningek, az év végi céges bulik? Ha igen azért amit lent írok? Valakinek járta meg így a párja? Minden foglalt nőt pasit meg lehet kapni ha nagyon akarják?

Figyelt kérdés

Elég sok ilyen ...gép pasit ismerek.

Szóval gondolom,hogy ismerősök közt könnyebb leitatni bárkit nem figyel még annyira sem mint egy szórakozóhelyen. Meg a főnök megharagszik ha nem iszunk az egészségére... Elsőre azt gondolja ő csak jó fej vicces a kolléga, ahogy fogy az ital kis baráti flört, majd taperolás is belefér végűl....

Igazából a fiatal 30 alatti hölgyek vannak veszélyben. Vagy ez hülyeség?



#megcsalás #céges buli #részeg #csoportbuli #évvégibuli #részegszex
2017. dec. 28. 21:07
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Hogy ne legyek részrehajló, 50es ffi ismerősömre ribizli kolléganője mászott rá akinek a férje külföldön van.
2017. dec. 28. 21:09
 2/26 anonim ***** válasza:
37%

A fiatal 30 alatti holgyek mar a csapatepito treningek elott lefekeszenek a fonokkel, nincsenek veszelyben.


Nem kell bevenni minden hulyeseg a zaklatasokrol, a valosagban ezek inkabb prostitucionak szamitanak nem zaklatasnak.

2017. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Leitatni csak azt lehet, aki hagyja, nem?
2017. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos aki részegen meg csalná a párját az józanul is szerintem..

Én pl kinezem a barátomból hogy ha rá mászna egy fullos ribizli, akkor bele menne..józanul is. De az a baj hogy ezt sok faszibol kinezem.

Nyilván vannak ilysn csajok is.. de az az egy biztos, hogy én sose tennék ilyet semmilyen állapotban..

2017. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem egy munkahelyen megfordultam, sok céges bulin részt vettem és konkrétan sehol nem voltak ilyen "orgiák", mint amikről a helyi fotelhuszárok írkálnak. Olyan egyszer volt, hogy két szingli kolléga összegabalyodott, de ők is már régóta kerülgették egymást, aztán össze is jöttek.

A barátaim is hasonló élményekről mesélnek, de biztos mi dolgozunk rossz helyen, hogy nálunk ilyen nincs :D

2017. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Azt lehet leitatni, aki hagyja magát.
2017. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
A kérdést olvasva megjött a kedvem találni valami jó kis melót, a válaszokat átpörgetve pedig rájöttem, hogy mesék' nem léteznek :(
2017. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
3as 6os. Azért írtam a főnök megharagszik ha nem iszol az egészségére vagy vele. A karrierista lányokból kinézem,hogy ha egyébként nem isznak, akkor is isznak egyet.
2017. dec. 28. 21:28
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

Bízom a páromban, ő is bennem, sosem adtunk egymásnak arra okot, hogy ne bízzunk. Én is járok egyetemi bulikra, ő is jár csapatépítőkre (főképp, mert kötelező, ha előrébb akar jutni). Mindig tudjuk, mi van a másikkal, de megadjuk egymásnak a személyes teret.

Ahol nincs meg a bizalom, annak a kapcsolatnak úgyis lőttek. Aki meg alar csalni, az bármikor talál rá alkalmat, nem kell ahhoz buli, vagy céges csapatépítő, aki meg szereti a párját, az nem lssz nyitott a kikezdésre. Ennyi :)

2017. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Emberfuggo. Aki olyan, az reszegen se fog barkivel osszefekudni. Tudom magamrol. Nem tudok annyira berugni, hogy lefekudjek olyannal, akivel jozanul nem tennem. Sot, reszegen sokkal rosszabbul veszem a kozeledest, eleg bunkon szoktam visszautasitani a pasikat.
2017. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!