Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Srácok, csak szerintem vicces...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, csak szerintem vicces ez? :D

Figyelt kérdés
Rólam annyit kell tudni, hogy egy elég komoly cégnél dolgozom, nem keresek rosszul, közgazdászként tanulok jelenleg is, egész jó vágású srác vagyok. Nagyon szerettem a volt barátnőmet, mindig próbáltam neki mindent megadni, biztonságot, hűséget, férfiként viselkedni vele. Majd megcsalt egy kebabossal. ÉS nem tudok ezen nem nevetni..:D Persze kidobtam már, de ha eszembe jut egyik szemem sír másik nevet, a sarki kebabossal bakker..:D Mondjátok, hogy nem hülyültem meg, hogy nevetek egy ilyenen. ( Nyugi, hölgyeim, nem hibáztatom a nőket, ő ilyen volt, tudom vannak rendes lányok is, nem ez a cél )

2018. dec. 10. 23:12
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
82%

Itt jön be a sztereotípia cáfolata hogy a nőknek a jól menő, jól kereső pasik kellenek.

Szerinted egy kapcsolatban elég hogy te több diplomás, menő foglalkozású esetleg jóképű pasi vagy? A nőknek nem ez kell. Egy kedves szó, figyelmesség, érezze azt hogy a pasinak ő a világon a legfontosabb. A jövedelem és a társadalmi státusz szart sem ér ha nem kapja meg ami neki fontos.

2018. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
70%
Szabadidodben dolgozz kebaboskent.
2018. dec. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
62%
Egy haveromat a felesége annak idején haver börtöntöltelék unokatesójával csalta meg. Nekem kezdett az elején egy kicsit gyanús lenni, hogy sűrűn jár látogatni, de mondom nem pofázok, nem kavarok, hátha tévedek, hát nem tévedtem. Hallottam olyan sztorit is, hogy egy orvos feleség a férjét egy kőművessel csalta. Ez ilyen, sokszor nem lehet érteni, hogy mit miért csinál az ember.
2018. dec. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
76%
Hát ne haragudj, de én látatlanba is a kebabost választanám. A fenének kellene egy ilyen öntelt hólyag, mint te. Mondjuk nem vagyok megcsalás párti, úgyhogy inkább csak lecseréltelek volna rá. Neked meg vettem volna egy tükröt, azzal tuti ellennél évekig.
2018. dec. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
84%

Nem vicces.

Amint latod nem mindig az a legfontosabb hogy ki mennyit keres.

2018. dec. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
77%
Na, gyakoris pasik, most már ne a melótokra kenjétek, ha nincs csajotok, mert nem ezen múlik!
2018. dec. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
77%

Erre szokták azt mondai hogy a kínodban nevetsz mert nem tudsz mást tenni. Amit méltatlannak tartasz magadhoz azon nem megsértődsz, hanem egy mosoly tekintetében elfogadod hogy az élet kibabrált veled.

Nekem is volt ilyen szituáció az életemben, más nagyon kiakadt volna, én egy mosoly tekintetében távoztam. Erre a helyzetre szokták azt mondai, hogy nem éri meg foglalkozni vele.

2018. dec. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
73%
Nekem átjött :D és erről eszembe is jutattad egy régi barátosnémet...ő is hasonló "cukiságokat" művelt és azóta is ez a hobbija... Szóval az ilyeneken én is csak nevetek meg kicsit szégyenkezek is helyettük, de az már mellékes :D
2018. dec. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is viccesen :D de eskü együttérzek!
2018. dec. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
59%
Hát öregapám...lehetsz te akármekkora közgazdász, ezek szerint a kebabos többet tudott neki adni, mint te:)
2018. dec. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!