Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátom mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy automatikusan mindneki azt mondana hogy szakitsak. Enis egybol erre az pciora gondolok viszont tisztazni szeretnem a korulmenyeket elotte es hallani par ellen nellette velemenyt is akar es a vegen a sajat erueseim alapjan donteni.4 eve vagyunk egyutt.mielott velem osszejott a baratom volt egy ket eves kapcsolata ami mar nemvotl jo szakitottak es mi hamar egymasra talaltunk utana.minden tokeletesen mulodott negy eve atlagos veszekedeseken kivul semmi kulonos nem volt azis csak normalis mennyisegben.tudom hogy szeret latom rajta erzem viszont tegnap elmondta hogy egyszer nagyon reszeg volt es egy lannyal smarolt de egybol abbahagyta es elment a helyrol es azota is lelkiismeret furdalasa van.bennem itt elis tort a rola alkotott kep azthittem o sose tenne ilyesmit es en soha megcsak semmi hasonlot sem tettem.es nemtudom megerteni hogy ha jo volt akkoriban a kapcsolatunk miert csinalta ezt.miutan elmondta haza kuldtem es mar o is sirt hogy elveszit de csak ezt az egy hibat kovette el es visszacsinalna ha tudna.az en velemenyem mindig is az volt eleg erosen hogy lehet veszekedni lehet hulyesegeket csinalni de ez az egy amit nem lehet.megcsalni a masikat megalazni igy es mindig is leneztem aki ilyet csinalt vagy aki egy ilyen utan folytatta a kapcsolatot. Es meg mindig erosen el bennem ez a velemeny. Viszont szeretem es tudom hogy o is szeret nagyon es nem tudom emiatt megeri e eldobni z egesze kapcsolatot.nagyon faj ami tortent nemtudom felfofni sem de nem sueretnek rossz dontest hozni. Az a baj hogy mar most hianyzik hogy beszeljunk es egyutt legyunk ha lenne mas ok is amiert szakitanom kene peldaul sokat veszekednek tobbszor is elofordult megcsalas akkor egybol megtennem.de igy elgondolkodom.azt mondta hogy igy jott ki rajta hogy kb het eve egyhuzamba nem volt egyedul(az elozo baratnoje plusz velem az evek) de en ugy gondolom ha szeretsz valakit nem csinalsz vele ilyet. Kerlek irjatok ha veletek is volt hasonlo es velemenyeket!

2018. dec. 15. 09:39
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Elnezest az ezer hiba miatt a szovegben csak zaklatott vagyok es nehezebb igy irni
2018. dec. 15. 09:41
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj rá lehet fogni a piára, de nem a pia a hibás. Viszont részegen tesznek olyan dolgokat az emberek amit utólag megbánnak, meg józanul még csak eszükbe sem jutna.


Szeret hisz veled van, ez a dolog nyomta a lelkét és most elmondta.

Az a kérdés, hogy idővel feltudod e dolgozni, hogy részegen ilyet tett és lezárni ezt, vagy mindig ott lesz benned ez a tüske.

2018. dec. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Itt nem ezzel van a baj h megbanta e

Részegen màr nem tud parancsolni magànak

Te tudod mennyire tudsz megbizni ezek utan benne...

Ha a jövöben elmegy egy mámoros éjszakába bulizni,vajon kattogni fogsz azon h ismet megtörtent e,hogy talan lehet csoknal nem allt meg?

Ezen gondolkodj el...

Azon felül nem is mondta el egyböl

Oke,jo pont h elmondta bar nem most kellett volna...

Nem is ertem miert mondta el...

Lehet h szakitani szeretne es bizik abban h igy legalabb jo okkal dobod ki

es nem neki kell szakitania veled hanem te szakitasz vele

En biztos nem tudnam feldolgozni ha a jövöben bulizni megy lazan higgadtan üljek otthon...

allandoan azon kattognek mit csinal


En azert atgondolnam a helyedben ezt az egeszet

2018. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

En nem bocsajtanek meg. Pontosan azert, mert hiaba erzik ezt sokan mentsegnek, az alkohol nem valtoztat meg szemelyisegeket, csupan felerosit akar elfojtott szemelyisegjegyeket, erzeseket es vagyakat. Az alkohol feloldja a gatlasokat, es olyan dolgokat csinaltat veled, amit jozanul is megtennel, csak jozanul gatol az agyad. Az alkohol ezt kapcsolja ki, nem valtoztat uj emberre senkit. Ezzel jo tisztaban lenni.

A pasid maximum szeretne szeretni teged. A valosag az, hogy mint latod eleg egy "kikapcsolas", es maris szarik rad es megalaz teged.

2018. dec. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Megcsalásra nincs mentség lépj tovább. Vagy ha nem akarsz, akkor viseld el a további következményeket
2018. dec. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
29%
Én adtam egy újabb esélyt. Eddig nem bántam meg.
2018. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha ki akarsz baxni magaddal, csak rajta! Csessz még el az életedből vagy 20 évet rá!
2018. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%
Ne dobd ki, még meg fog csalni egy párszor! Júj de jó lesz!
2018. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Csald vissza, és ő vágjon jópofát hozzá!
2018. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ha megcsal akkor nem tisztel, semmibe veszi h te mit fogsz érezni.


Nyitott kapcsolatot tudok nektek elképzelni, mert úgyse fog változni. Ha mellette maradsz, csak a lovat adod alá!

2018. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!