Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az megcsalásnak szàmít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak szàmít, amikor az embert a pàrja kergeti egy harmadik fél karjaiba?

Figyelt kérdés
Szerintetek az megcsalásnak szàmít, ha az ember már nem tudja elviselni a sok zsörtölődést, piszkàlódàst, elégedetlenkedést, majd idővel egy másik félnél keres megnyugvást?

2018. dec. 16. 11:45
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező a "férfi".
2018. dec. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
35%

Nagyobb szemétség az amikor vki kinozza a párját (szeretetmegvonás, szakitással zsarolás, műbalhék, mások előtti megalázás, stb)ezért a párja mástol már CSAK egy jo szo miatt is "elájul", vagy egy "ártatlan"csóktol is, amikor már megjárta a poklot is a párja mellett, persze amikor szakitani probál, a párja előveszi a kedves arcát és nem engedi el, igéretekkel köti magához továbbra is a szenvedő felet, aztán persze még rá is lesz kenve hogy ő a bűnös megcsalo fél, a párja pedig a feddheteten jo ember.


Valamikor tényleg pont nem a félrelépő az inkorrekt hányinger, hanem igenis a párja az.


Én is szakitottam a hideg rideg párommal már lelki kinjaimban, de ő ezt nem fogadta el, kötött magához, amikor meg elfogadtam egy (kb idegen)másik srác nyilvánosan tett ölelését, boldog voltam egy csóktol is, annyira szomjaztam már a törődést, (nem szexuális alapon), akkor a párom mindenkinek ugy állitotta be, mintha en lennék a r*..banc, es ő mintha ő dobott volna ki, mint egy rongyot.


Tényleg létezik kényszerből tett megcsalás.

2018. dec. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
51%
*és inkább a megcsalás, mint az öngyilkosság, én ugy vagyok vele. Ilyen esetben nem ítélendő el senki szerintem.
2018. dec. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

15 vagyok En is arra gondoltam,hogy ferfi az illeto,es mentegeti magat.

21.nek irom ,sokan azt hittek a szereto irt,kerdezo,reagalhatnal.


22 erdekes aspektus.Viszont nem mindenki kepes meg igy se megtenni.Nekem is lett volna 100 okom,hogy keressek mast,vegul megis a ferjem tette meg.( neki pont keznel volt egy utana acsingozo ismerosenek elettarsa)

2018. dec. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
25%

Én sem tudtam full szerelmesen pláne, hogy ilyen létezik, addig, addig amig bele nem kerültem. Kb már az őrület határán voltam a páromtol, az is hatalmas szo hogy olyannal szakitasz akit izig vérig szeretsz imádsz, mert a szenvedés már hatalmasabb mellette és borzaszto nehéz volt szakitani és nem is hagyta. Persze hogy jöttek az igéretek, kézkérés is, es elgyengültem mert szerettem és persze hogy kinzott tovàbb, csók sem volt, azt sem mondta soha hogy szeret csak amikor már szakitani akartam, stb.

Már egy ölelés is mástol voltaképp életet adott.

2018. dec. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de aki annyira nyomorék, hogy a másik dönti el, hogy mikor szakíthat, az meg is érdemli, hogy szenvedjen. Érdekes, engem senki se tud belekényszeríteni egy ennyire xar kapcsolatba, nem hogy arra, hogy benne is maradjak.
2018. dec. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
70%

Te sem szakitottál még olyannal akit szeretsz gomdolom.

Aki szeret az tényleg nyomorék. Borzaszto nehéz bevágni hogy vége es lezárni.

En legalább nem mentem a vonat elé.

Más nyomorék inkább megteszi

2018. dec. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 LazyJones ***** válasza:
82%
#27 Bocs, de ezzel to ábbra se mented fel magadat. Aki szakítani akar, szakít. És mielőtt mártírt játszanál: szakítottam olyannal, akit szerettem. 15 éve nem tudtam elfelejteni, megemészteni azt, hogy nem tudtam megmaradni mellette, de szakítottam, mert akkor és ott az volt a helyes és a becsületes lépés.
2018. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Harmincas férfi vagyok. Igen, sokszor könnyebb maradni, mint odaállni és kimondani. Egyébként nem tervezem, csak érdekelt a véleményetek. Engem 5x dobtak, míg én csak 1x szakítottam és akkor is telefonon, akkor még tinédzser voltam. Tudom, hogy ez utóbbi miatt most sokak szemében nem leszek ember, velem is szakítottak már telefonon előtte. Lehet azt akartam megbosszulni... Azóta már felnőttem és biztos, hogy ma már máshogy csinálnám a dolgokat.
2018. dec. 18. 11:34
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megcsalás. Előbb akkor szakitson az ember, vagy váljon, utána lehet mást keresni.


30N

2018. dec. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!