Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Garadex kérdése:

Szerintetek ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Van nekem egy barátnőm/exem. 3 évet voltunk együtt, de különböző okok miatt abba szeretném hagyni. Elhívtam magamhoz, el akartam mondani hogy érzek, és szeretném lezárni, ám meg se hallgatott, sikítás karmolás stb. Nem az a szakítás oka hogy megtetszett más. 1 hónapja nem beszélünk lassan és én már lezártnak tekintem, hiába nem mondta ki ő, hogy vége mert ilyen helyzetekben nem lehet őt kezelni. Ki szeretnék próbálni egy újat, ezért felkerestem egy masszőrt, ahol semmilyen aktus nem létrehozható, csak erotikus masszázs és kézi levezetés. Szerintetek ez megcsalásnak számít? Mert szívből elitélem azt aki visszaél más bizalmával és képes a megcsalásra... ezzel én is ilyenné válok? Mit gondoltok erről?

2018. nov. 16. 02:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

"Ki szeretnék próbálni egy újat"


milyen újat, új nőt keresel? ehhez miért mész masszázsra?



"ahol semmilyen aktus nem létrehozható, csak erotikus masszázs és kézi levezetés."


kézi levezetés, vagyis kiveri a farkad, ez bizony szex.

(nem csak az a szex, ha vaginálisan megdugod)



azért nem megcsalás, mert te szakítottál a csajjal, és őszintén nem értem, mit szenvedsz még vele, mit akarsz még tőle, ha egyszer te dobtad.

2018. nov. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Az igen. "Kezi levezetes".

Ezzel az erovel dugd meg a fel vilagot, es aztan mondj annyit, hogy az sem megcsalas volt, csak "egeszsegugyi urites, prosztatavedelem celjabol".

Az eszem megall, komolyan. De gondolom akkor majd az se lesz baj, ha a kovetkezo nod a fel varosnak kiveri, amig te dolgozol, hisz az nem szex... Ugye?

Idiota.

2018. nov. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Majd add meg legyszi az uj szerelmed telefonszamat, ha lesz, par haverom jelentkezett, hogy szivesen megujjazna! Az is "kezi levezetes" csak, ugye? Akkor nincs gond, gondolom teged ugysem zavarna.
2018. nov. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen bizalomról beszélsz? Ez nem kapcsolat. Nyugodtan legyél azzal akivel akarsz.
2018. nov. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Lényeg:

"Szakítottam vele és 1 hónapja kb nem beszélünk".

1 hónap után elég nyilvánvaló, hogy ez szakítás volt.


A bűntudat azért van benned, mert nem tudtátok rendesen lezárni vagy megbeszélni, mivel a lány hisztizett. Ha ez téged gátol a csajozásban, próbáld meg most, 1 hónap után felhívni és beszélni vele erről normálisan is, mostanra biztos lehiggadt valamennyire.


Egyébként nem megcsalás, csak a fenti miatt van benned egy kis bűntudat, lezáratlanság.

2018. nov. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
atyám. igen, megcsalás. egy k u r v á nál voltál szó szerint. bár szakítottál vele, szóval így végül is nem megcsalás, csak ne álmodozz arról hogy visszaszerzed. meg se érdemled.
2018. nov. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Megcsalas lenne, de mivel gyakorlatilag nem vagytok egyutt, igy nem az.
2018. nov. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lennél ennyire gyáva és önmentegető ("kézi levezetés nem megcsalás"), már rég kiléphettél volna ebből a döglött kapcsolatból.


Azt javaslom, hogy növessz tököt és erotikus masszázs helyett (ami megcsalás, hogy a kérdésedre is válaszoljak) inkább szakíts becsülettel és pihenj egy kicsit. Nem kell melléd állandóan valaki, főleg nem szakítás után.

2018. nov. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mit szólnál hozzá, ha majd a párod azt mondani, hogy "figyelj, szivi, gyere értem délután 5-re erre a címre, megyek masszázsra. A masszőr a klitoriszomon fog kézi levezetést tartani. Na, csá!"
2018. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Egy részlet felett elsiklottatok. A kérdező szakítani akart, a csaja hisztit produkált mikor felhozta, onnantól nem beszélnek. Szerintem külön vannak, szóval, ha kedve szottyan, qrvázhat is.

32/f

2018. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!