Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nem csal meg miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem csal meg miért nem tudhatom merre jár?

Figyelt kérdés
A párom utálja ha folyton kérdezem hol van mit csinál. Szakítottam vele mert úgy éreztem meg csal és azért jár későn haza még azért idegesíti, hogy ha tudni akarom hol van de azt mondja ideje se lenne rá és esze ágában sincs senki másra le cserélni,nagyon szeret értsem meg, hogy dolgozik és hátráltatom ebben a hülyeségeivel. Gépkocsi vezető jelenleg, illetve ilyen rakományokat szállít este 10-11ig nem is látom, most mióta volt a veszekedés fel sem hívom egész nap direkt,hogy esélyem se legyen megkérdezni hol van és mikor jön. Ki békültünk de még mindig nem tudom én vagyok e szenilis már vagy mégis csak meg csal l. A telefonja is le van kódolva. Szerintem ez nem normális a párja vagyok jogom van tudni, hogy hol van és kivel? De nincs gyerekünk meg semmi simán el hagyhatna, és nem kéne le tagadnia mert ő azt állítja nem csal meg!

2018. dec. 20. 11:37
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*hátráltatom a hülyeségeimmel, el írtam
2018. dec. 20. 11:39
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Ha párja vagy akkor sincs jogod tudni hol van és kivel. Ez nem egészséges hozzáállás egy kapcsolathoz. Ébredj fel vagy kezeltesd magad! N34
2018. dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Az nem elég, hogy dolgozik? Miért akarsz hozzáférni a telefonjához? Az enyémhez sem férhet hozzá más rajtam kívül.

Francnak erőlteted a kapcsolatot, ha nem tudsz megbízni benne, akár van okod féltékenységre, akár nincs. Elárulom, hogy ha meg akar csalni, azt a szomszéddal is megteheti.

2018. dec. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Ja, még valami, öcsém katona, még mi, a közeli rokonai (testvér, szülők) sem tudhatjuk mindig, hol van, biztonsági okokból, szigorú titoktartás miatt (van, amit tudhatunk, van, amit nem). Nem tudom, mi lenne, ha történetesen ilyen munkája lenne a te párodnak is.
2018. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tudom, de ha meg kérdeztem már 100x akkor ne tagadja le ha tényleg megcsal! Miért nincs jogom tudni hol van ha a barátnője vagyok akkor se? Második kérdező téged nem érdekel, hogy hol van a párod napközben, vagy mi? 🤔
2018. dec. 20. 11:43
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Mert egy barátnő nem börtönőr. Szabad ember a párod, oda megy ahova akar. Ha nem bízol benne, hagyd el!
2018. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Miért vagy benne ennyire biztos, hogy megcsal? Talán nyomozót küldtél rá?
2018. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mert állandóan éjszakaig dolgozik, meg a telefonja kódolva van illetve sosincs rajta hang sem este. A facen sem látni mikor elérhető le van véve neki. És ugye ez h nem tudhatom hol van
2018. dec. 20. 11:59
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha ilyen féltékenykedő hisztis követelőző hárpia lenne a barátnőm akkor én se mondanám meg neki merre járok. Miért lenne köteles minden mozdulatáról és minden percéről beszámolni főleg amikor folgozik? Mi vagy te, a börtönőre? Nincs életed hogy állandóan őt kell baszogatnod ahelyett hogy hagynád dolgozni? A helyében vágnálak ki mint macskát üríteni, de nyugi hamar meg fogja ezt unni.
2018. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Azért ez a "telefonja kódolva van és neked jogodban van turkálni", ez nagyon erős. Nem, nincs jogod turkálni. De ha nem bízol benne, minek vagy vele?! Kell neked ez az idegeskedés? Szerintem túltolod az egészet.


30N

2018. dec. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!