Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számítana nálatok?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy barátnőm, aki az utóbbi pár hétben látványosan nem foglalkozik velem! Sosem kezdeményezi, hogy találkozzunk, nem érzem, hogy hiányzok neki, nem mondja, hogy szeret csak ha én mondom először! Persze azt mondja, hogy minden oké, amikor beszélek vele!


Emiatt nagyon feszült vagyok és mérges vagyok rá tudat alatt. Van egy lány, aki kezdeményezte, hogy ismerkedjünk, én pedig belementem. Ez nálatok megcsalásnak számítana? Én sosem ismerkedtem eddig lányokkal, amíg kapcsolatban voltam és rosszul érzem magam emiatt :( kiszállni még nem szeretnék a jelenlegi kapcsolatomból, mert titokban abban reménykedek, hátha valami csoda folytán megjavul a kapcsolatunk!


u.i: amíg együtt vagyok a jelenlegi párommal, fizikai kontaktus más lányokkal nálam kizárt!! tehát fizikálisan nem csalnám meg!!



2018. dec. 29. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

A jelenlegi barátnőd gondolatban már régen lapátra tett, csak nincs gerince bevallani, vagy jóvanazúgy, elvan ő így is.

Illetve lehet, ő is pont ugyanezt csinálja egy sráccal.

Aztán lehet, ha megtudja hogy kavarsz valakivel, összeszedi magát egy kis időre, ami arra lesz jó, hogy megszakíts bárki mással minden kapcsolatod. Aztán kezdődik minden elölről, mert tojik mindenbe bele, elvan ő egyedül is, vagy nélküled.

2018. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha kiderül, hogy ő azért ilyen, mert mással randizgat, de kézfogás se volt, akkor azt megcsalásnak éreznéd?

Miért nem lenne jobb ezt lezárni, és tiszta lappal nyitni a másik lánynál?

Ő tudja, hogy van barátnőd?

2018. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedsz, hogy "valami csoda folytán" megjavul a kapcsolatotok??? Magától? Ez most ugye nem komoly?... Talán nyisd ki a kis szádat és mondd el a problémáidat a barátnődnek, ahelyett, hogy mással ismerkedsz...
2018. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Mi lenne ha előbb kilépnél a jelenlegi kapcsolatodból? Vagy ha úgy érzed, meg akarod menteni akkor inkább az energiáidat arra fordítsd.
2018. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet a barátnőd talonban tart. Neki nem kellesz, csak mint tartalék. Szerintem szakíts vele. Legyen olyan párod aki szeret.
2018. dec. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!