Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehetne lehallgatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne lehallgatni, hogy kikkel beszélget?

Figyelt kérdés

Párommal nem lakunk együtt, szüleivel él, hétköznap egyszer és hétvégén szoktunk náluk találkozni.

Fura dolgok történnek mostanában és a biztonság kedvéért utána járnék, hogy megcsal-e.

Hallottam párszor már érdekes telefonbeszélgetés foszlányokat vasárnaponként mielőtt haza hozott, de pontossan a teljes beszélgetést nem.


Hogyan hallgathatnám le, hogy kivel beszél mikor nem vagyok nála?

Egy készülékre gondoltam ami felveszi a hangját, majd vissza lehetne róla hallgatni miket beszélt.


Tudom most jön majd a miért nem hagyom el ha nem bízok benne, stb. De ha 100%osan nem tudom hogy megcsal akkor azért még sem fogom elhagyni...


Köszönöm a tippeket előre is!



2019. jan. 3. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

szerelj lehalgato keszuleket a telefonjaba.

Azt nem tudom hogy kell de azzal le tudod halgatni.csá

2019. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Bűncselekmény.
2019. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Ha rájön neked annyi. Igaza van #2nek, vagyis örülhetsz ha csak ott hagy mint sz#rt a fűben és nem uszítja rád a rendőrséget.


De egyébként ez már beteges.

2019. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
aliexpress
2019. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hangra induló,álcázott hanfelvevőket lehet kapni már 15000ft-tól.Azt elrejtheted az autójában vagy a házukban és a következő találkozás alkalmával elhozod és visszahallgatod.

Nem etikus dolog,és soha ne hivatkozz a hallotakra,legyen bármi az eredménye,mert a legtöbb emberben ez eszméletlen ellenszenvet vált ki.

Régen én is ezt csináltam,ha nem tettem volna,ma egy kakukkfiókát nevelnék a sajátomként.

Hallgass a megérzéseidre!

2019. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!