Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nem 100% hogy megcsal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem 100% hogy megcsal de vannak jelek, akkor milyen “jelek” esetében szakítanál azonnal?

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok szakítós típus. Inkább én is megcsalnám. Aztán ha tévedtem az ő megcsalásával kapcsolatban, akkor megszívtam 😃
2019. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
43%

Azt, hogy szakítani akarsz, vagy helyrehozni, megérteni, hol csúszott hiba, hiány, megoldatlanság, neked kell eldönteni. Te tudod, hogy hol vannak a határaid.


A kommunikáció inkább arra felé irányuljon, ahol és akivel a problémád van, ne kifelé. Azzal nem fogsz sokra menni.


És a saját határaidat csak és kizárólag te tudod felállítani.


valami azt súgja, hogy igazából eljátszottál a gondolattal, hogy szakítasz, mert szerinted megcsal, de félsz. Az egyedülléttől, attól, hogy elveszíted stb. Igazából szeretnéd azt gondolni, hogy nem csal meg, tévedsz, de mégis tudod valahol, hogy az igazság nem a reménykedés irányában van.


Beszélgessetek. Őszintén. Nem vádlóan, hanem valódi figyelemmel. Megéri.


És tiszteld magad annyira, hogy ha van egy határ, amit már nem akarsz elviselni, akkor azt nem hagyod annyiban maradni.

Ha te tiszteled magad, előbb fogod ezt másoktól is megkapni.

2019. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!