Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nehéz/bonyolul házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz/bonyolul házasság esetében megoldást jelent a megcsalás/szerető Van itt olyan akinek ez bevált?

Figyelt kérdés

(Nem vagyok érintett,csak érdekel)

Mondjuk ha vannak gyerekek is és őket ugyebár fel kell nevelni és egy gyerknek ugyanúgy kell női/férfi minta az életében..

Vagy mondjuk megvan a feleségével/férjével mint ember/lelkitárs csak gubanc van az ágyban..

Esetleg hosszú idők óte együtt vannak és a megszokottságtól...

Vagy ha az egyik fél sokat változik külsőleg és

A) vagy elnyomva érzi magát mert a másik “10/10es... vagy legalábbis jobb nála vagy csak szimplán önbizalom hiányos

B) csak zavarja hogy a másik rengetegett változott a negatív irányba

Pl terhes lesz és ő a soványakra bukik” de szeretett párja gömbölyű lesz és nehezen néz rá..

vagy a párját szereti de nem az ideálja olyan téren..

Esetleg az a bizonyos fél valamit bem akar kipróbálni szeretkezés terén míg a másik megfogadta” hogy halála előtt márbizony ő akar egy ilyent/ilyenben részt venni.


2018. nov. 20. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Szerinted a házasság kimerül abban, hogy vettél egy szextárgyat, és kedved szerint veszed elő használni?

Akkor igen, a te problémád megoldja, csak a házastársadnak lesz pont olyan xar, mint eddig. Tart ő is, vagy beadja a válást.

2018. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért oldana meg bármit, az, hogy valaki mással kefél az ember? Ezt soha nem tudtam megérteni. Félretéve a tisztességet meg a gerincet, blablabla... mire jó? Ugyanolyan szr lesz a kapcsolat, sőt... Biztos kellemesebb, ha nem csak rosszul érzi magát az ember, de tudja is, hogy most épp valaki mással tök boldog is lehetne.

Alapvetően én a nyitott kapcsolat koncepcióját el tudom fogadni, de ott is az kell, hogy kvázi problémamentes legyen a kapcsolat, nagyon-nagyon erős, harmonikus, stb. Egy nem annyira jó kapcsolatot csak szétbarmol.

A gyereket nem teljesen értem, mint érvet. Fel lehet nevelni úgy is, hogy a szülők nincsenek együtt, és férfi/női mintát is kap, hiszen váláskor nem hal meg az egyik szülő, illetve lehet a szülőknek új párjuk, aki akár lehet is példakép.

Ha gubanc van az ágyban, azt az esetek 99%-ában meg lehet oldani, a maradék meg olyan, hogy akkor mással se lesz túl jó.

Ha valaki igénytelen lesz, az általában több dologban nyilvánul meg, nem csak kinézetben, összetettebb probléma, nem csak a szexre van hatással.

Én abszolút elfogadom, hogy nem mindenki monogám. Viszont problémamegoldásként én biztosnak gondolom, hogy nem működik a mással való szexuális kapcsolat. A szr attól még szr marad.

2018. nov. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!