Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Menyasszonya van, mégis engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonya van, mégis engem keres?

Figyelt kérdés

Fél évig voltunk kollégák, nagyon jól megértettük egymást. Ezidő alatt megkérte a barátnője kezét, aminek én őszintén örültem.

Jókat beszélgettünk, éreztem a szimpátiát, elkezdtunk privatban is beszélgetni, pimaszkodni, és kacérkodni egymással. Én időközben felmondtam. Közben viszont rávett, hogy menjek el a karácsonyi bulira, ahol némi italozgatás, táncolás, és egymásra hangolódás után az ágyban kötöttünk ki. Tudom szörnyű, és undorító mindkettőnk részéről, ezért az eset után találkoztunk, hogy felnőttek módjára megbeszéljük és lezárjuk a történteket. Ámde ez egyre több találkozót szült (kizárólag kávézás, és beszelgetes) ahol apró, belsos poénokat ábrázoló ajándékokat adtunk egymásnak pl. Karácsonyra.

Ma találkoztunk, odaadtam az o ajándékát, aztán elkísért egy darabig, és meg akart csókolni a nyílt utcán. Én természetesen nem engedtem, bár szörnyen nehéz volt ellenállni. Azt mondta tudja mi lenne a helyes, de nem tud engem elengedni. Hónapok óta megállás nélkül chatelunk, beszélgetünk.. Én is tudom mi lenne a helyes, de megkedveltem... 7,5 év van közöttünk, de működik a kémia, nagyon jókat társalgunk. Szörnyű buntudatom van ezért.

Hogyan kellene cselekednem? Nem tudjuk egymást elengedni, de szörnyű buntudatom van. :-(



2019. jan. 4. 01:56
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
A bűntudat a végén 2x ment, bocsi. Nem olvastam át mégegyszer :-D
2019. jan. 4. 02:00
 2/33 anonim ***** válasza:
79%

Mit nem tudsz elengedni?

Ronda vagy? Vagy hülye?

2019. jan. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
2. én szerencsére egyik sem, de Nálad kétségtelen :-)
2019. jan. 4. 02:05
 4/33 anonim ***** válasza:
81%

Foglalt pasi jatekszere macaja vagy

Gratula

2019. jan. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%

Akkor mi a gond? Ha ronda lennél, megértem, hogy betegesen ragaszkodsz egy vőlegényhez, aki tapasztalhatóan egy barom.

Ha hülye lennél, akkor is megérteném, mert akkor eszed nincs arra, hogy észrevedd, a mr. donhuan kollégád egy tucatpatkány.


Ha csinos is vagy és eszed is van, valószínűleg 1000 ilyet tudnál szerezni.


Persze esetleg kifejtheted azt is, mitől olyan vonzó az illető, mert a leírásodból sok mindent kiderült csak épp ez nem, ami mondjuk, tekintve a problémádat pont, hogy nem lényegtelen.

2019. jan. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

5. Köszönöm az előzővel ellentétben, tényleg értelmes választ!

Bár külsőre nem az esetem, de megfogott, hogy hasonlít rám. Elég karakán személy vagyok, ő pedig odaszól, ha úgy van. Nem hagyja magát tőlem “elnyomni”. Értelmes, intelligens, humoros, és férfias. Számomra megvan benne az a plusz, amit keresek.

Ráadásul mint említettem, egyszer feküdtünk le, azóta elég sok találkozónk volt, mégsem történt köztünk semmi. Ha a “macája” lennék, akkor már rég ott hagyott volna egy másik macáért szerintem. (Másik kommentelő)

2019. jan. 4. 02:15
 7/33 anonim ***** válasza:
44%

Az előző válaszom is értelmes volt, és válaszoltál is rá, lapozzunk.


Karakán? Hát én is elküldelek a 3.14csába ha úgy akarod, de van egy jó hírem, rajtam kívül még vagy másik 500.000.000 ember aki ezt megtenné.


Értelmes? Az IQ-m 130 feletti, de van itt is egy jó hírem, van még rajtam kívül vagy 100.000.000 ember aki hasonlóan értelmes.


De szerintem neked a 120 is megfelelő lenne, abból meg aztán Dunát lehetne rekeszteni.


Humoros? Írsz egy humoros szituációt?


Férfias? Hát, ez mondjuk elég tág fogalom, nagy, szakállas grizli?

2019. jan. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem én téged ismerlek. Nem I betűvel kezdődik a keresztneved?

Amúgy gratulálok.

2019. jan. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Nyilván nem fogok minden részletet leírni, ami megfogott benne. Felesleges. Megvan benne minden, amitől számomra vonzó egy férfi.

Ezeket sem kell boncolgatni szerintem.


Nem I betűvel kezdődik a nevem, de még csak nincs is benne.

2019. jan. 4. 02:44
 10/33 anonim ***** válasza:
48%

Abszolút nem gondolom, hogy te lennél a hibás ebben a helyzetben. Itt egyedül a pasi a hülye, mert egy olyan nőt fog feleségül venni, akit nem szeret. Nem, a helyes döntés nem az lenne, ha elvenné a barátnőjét és élné tovább a kis kirakat életét egy már eleve halálra ítélt kapcsolattal. Sokkal inkább az lenne a helyes, ha veled alkotna egy párt, akihez valóban fűzik érzelmek és megvan az összhang. A házassága pár éven belül úgy is kuka lesz, ha megcsalta az asszonyt akkor kicsit sem szereti már. Egyszerűen nem értem az ilyen embereket.

Neked három lehetőséged van. Vagy megvárod, amíg tönkremegy a házassága, vagy hagyod a francba az egészet, vagy csináljátok így tovább és éltek tök fölösleges bűntudattal. De igazán rákérdezhetnél, hogy miért is akarja elvenni ezt a nőt ha semmi nem fűzi hozzá néhány együtt töltött éven kívül. Boldogtalanság tökéletes receptje.

2019. jan. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!