Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Menyasszonya van, mégis engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonya van, mégis engem keres?

Figyelt kérdés

Fél évig voltunk kollégák, nagyon jól megértettük egymást. Ezidő alatt megkérte a barátnője kezét, aminek én őszintén örültem.

Jókat beszélgettünk, éreztem a szimpátiát, elkezdtunk privatban is beszélgetni, pimaszkodni, és kacérkodni egymással. Én időközben felmondtam. Közben viszont rávett, hogy menjek el a karácsonyi bulira, ahol némi italozgatás, táncolás, és egymásra hangolódás után az ágyban kötöttünk ki. Tudom szörnyű, és undorító mindkettőnk részéről, ezért az eset után találkoztunk, hogy felnőttek módjára megbeszéljük és lezárjuk a történteket. Ámde ez egyre több találkozót szült (kizárólag kávézás, és beszelgetes) ahol apró, belsos poénokat ábrázoló ajándékokat adtunk egymásnak pl. Karácsonyra.

Ma találkoztunk, odaadtam az o ajándékát, aztán elkísért egy darabig, és meg akart csókolni a nyílt utcán. Én természetesen nem engedtem, bár szörnyen nehéz volt ellenállni. Azt mondta tudja mi lenne a helyes, de nem tud engem elengedni. Hónapok óta megállás nélkül chatelunk, beszélgetünk.. Én is tudom mi lenne a helyes, de megkedveltem... 7,5 év van közöttünk, de működik a kémia, nagyon jókat társalgunk. Szörnyű buntudatom van ezért.

Hogyan kellene cselekednem? Nem tudjuk egymást elengedni, de szörnyű buntudatom van. :-(



2019. jan. 4. 01:56
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
65%

Nem szokásom folyás iránt engedni a gondolataimat, de 10-es lényegében mindent leírt, amit erről gondoltam.

(Holnap talán elolvasom a többi választ is, bár szerintem felesleges.)

2019. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Sztem nem szerelmes a bnőjébe csak kell neki egy tartalék aki te vagy. A párja a biztos pont . Ne legyél szamár ha másnak ló is lehetsz. Szóval csak áltatod magadat sztem.
2019. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2019. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!