Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt már, hogy boldog voltál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy boldog voltál valakivel és azt hitted, hogy sose csalna meg, majd kiderült, hogy mégis?

Figyelt kérdés

2018. dec. 8. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

Felhőtlen bologság szerintem ott ahol már csalnak, meg gondok vannak, nemigen van.


Az emberek általában mindig jelzik akár nonverbálisan is, hogy valami nem stimmel segítség. Legfeljebb a másik nem vevő erre.

De azért persze, hogy érheti meglepetésként az embert, holott utólag már megvilágosodik, hogy tényleg ez is azért volt, meg az is.

2018. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Persze, de mivel szakítás után derült ki, ezért különösebben nem izgatott.

32/f

2018. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer megcsaltak, és nem gondoltam volna hogy képes rá, de tény hogy sok probléma és jel volt ami arra utalt hogy a kapcsolat már nem jó.

Arra számítottam hogy vége lesz csak a gerinctelenség lepett meg, illetve az sem inkább az hogy sok év után nem értem annyit hogy tisztességgel szakítson.

2018. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen és pont ezért volt nagyon rossz.

Ha egy falu rongya teszi ezt meg velem yazt mondom oké, de tőle ezt nem vártam volna.

2018. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Izabella220 ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen.Hamu alatt lapul a tűz.Olyaamnyira hogy a saját anyám is hamarabb gondolt rám h nekem van 3ik,mint ő rá.
2018. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem mindenki ugy veli h sosem fogja megcsalni a parja.

Azert lesz a parja mert bizik benne es szereti

2018. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Feltétel nélküli bizalom stb. VOLT! Többé nem lesz..
2018. dec. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan testi megcsalás nem volt,de sokkal rosszabb volt,hogy visszaélt,megzsarolt olyan dolgokkal amit csak ő és én tudhattunk.
2018. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt.
2018. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon bíztam benne,a kezem a tűzbe tettem volna érte!Azt hittem,soha nem tudna senkit szeretni rajtam kívül.Amikor aztán nagy nehezen kiszedtem belőle,hogy v.ki másba szerelmes,egy világ omlott össze bennem és még a mai napig ennek a betege vagyok.Pedig azóta is eggyütt vagyunk és tényleg nagyon aranyos velem.Nem akarta,hogy elhagyjam.Először,amikor kiderült,fel sem fogtam úgy igazán.Arra gondoltam,hogy tud egyszerre két embert szeretni szerelemmel?Aztán pár óra után tudatosult bennem csak,hogy ez úgy lehetséges,hogy engem már nem szeret.Ott,akkor én meghaltam.
2018. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!