Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondoltok az ilyen fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen fajta emberekről?

Figyelt kérdés

Csupán a kíváncsiság hajt, semmi több. Úgy is rengetegszer olvasni itt gyakorin, hogy "megcsal a párom?", vagy "megcsaltam a párom", etc.. és ehhez hasonló társai.


Mit gondoltok az olyan emberekről, kicsit hosszasabb megfogalmazásban, akik képesek megcsalni a párjukat?

Tud igazán szeretni az a személy szerintetek, aki elköveti ezeket a "bűnöket"? Magyarán az, aki megcsal valakit, szerintetek képes az őszinte szeretetre?

Mondjuk nem vagyok szociális ember, nem látok bele az emberek életébe és tudom, hogy nem is rám tartozik. Jelenleg most egy olyan embert ismerek, aki képes volt arra, hogy több párját is megcsalja. Jelen esetben nőről van szó. Bár a múltban volt rá példa férfi oldalról is, akit ismertem és simán megcsalta volna a párját.


Mivel a lány egy kapcsolatát sem ismerem, nem tudom, hogy milyen volt, nem tudok realizálni. Ha pl nem jó egy kapcsolat, nem működik, mennyire elfogadott a megcsalás ugyan? Lehet egyáltalán azt mondani, hogy elfogadható?

Vagy például ott van a tény, hogy együtt van egy sráccal, egyébként mikor láttam őket, még ilyen motoros felvonulás volt, ott ölelgette, meg mondta, hogy nem adja őt senkinek se.

De még is kiderült, hogy jó ideje össze járt végül is az egyik munkatársával, úgy, hogy a másikkal még együtt volt, ott is lakott nála.


Még úgy kérdés ami foglalkoztat.. tudom idősebbek esetében már szinte lényegtelen, tehát ilyen 25-30 éves korosztályra gondolok, vagy akár több, de fiatalok között, akik épp hogy 18-20 között vannak, vagy nagyon max 25 alatt:

Szóval a kérdés az lenne, hogy nem szégyelltek olyan embert bevinni a családba, családi körbe, aki képes megcsalni a párját? Tudom, hogy nem lenne téma ez az egész.

De például olyan helyzetben, ahol tudni lehet, hogy a lánynak van párja, nem nézi a család rossz szemmel, hogy veletek csalnak meg valakit?

Mennyire tudtok reálisan megbízni a másikban? Szerintem már az is árulkodó jel önmagában, ha már valaki képes megcsalni a párját. Mennyire fektetnétek bele komoly, őszinte időt?

Nincs bennetek a félelem, hogy az illető mellettetek is félre fog lépni?


Amúgy ez a lány, az eddigi összes pasiját megcsalta, vagy sorban 3-4-et biztos. Tegnapi nap során belefutottam az exébe boltba menés közben. És hát ő mesélte, hogy már jóval hamarabb csalta, mint ami kiderült. Illetve mesélt arról, hogy a keresztanyja ismeri azt a családot, és hogy már a srác családja kezdi kiutálni a lányt onnan is.


Én azon gondolkozom, hogy szégyellnék ilyen embert bevinni a családomba. Mert szerintem a megcsalás egy hatalmas szégyen folt az ember életében, amit nem lehet lemosni magáról az embernek. Főleg ha valaki ilyen sokszor csalt már meg valakit.


Ezt lehet szerelemnek nevezni? Őszintén?

És most nem csak a lánnyal kapcsolatba kérdezem, hanem tényleg átlagosan a megcsalók részéről kérdezem, hogy nem éreztek semmit, amikor másnak ártotok?

Sok érzelmes ember van, nem szégyellitek magatokat, hogy tönkre teszitek a másik életét?

Sok ember táplál bizalmat a párja iránt, időt szán rá, próbálja táplálni a kapcsolatot.

Miért éri meg elbaszni? Nem létezik a tökéletes ember.

Ha valaki most fennhéjázni akar, hogy ő mennyivel jobb ember másokhoz képest, annyit mondok rá, hogy nem fog számítani a halálodban.

Bár már nem vagyok hívő de zárás kép: "Emlékezz ember, porból vagy és porrá leszel"



2019. jan. 11. 06:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy én ilyen nővel nem is kezdenék (férfi vagyok) kapcsolatot, akiről tudom hogy már csalta meg egyszer is a párját. Aki egyszer megtette, annak nem akadály az ilyesmi. Hatalmas szégyen ez arra nézve, aki megteszi és nem arra akit megcsal. Én mindig az egyenes embereket szeretem, akik megmerik mondani a szemedbe, ha van valami, nem egyből más alternatívák után nézni. Az biztos, hogy én soha nem csalnék meg senkit, még akkor sem, ha megérdemelné.
2019. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!