Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi elről a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi elről a véleményetek?

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok 2 éves kapcsolatom van és 2 hónapja egy történt körülbelül hogy a barátnőm elmondtam nekem h már nem szeret és nem szeretne velem lenni, egy héttel később újra össze jöttünk, elmondtam hogy rajott hogy szeret engem ezt abból következtette le hogy az exevel aki nekem valamilyen szinten barátom le smaroltal egy állítólagos véletlen találkozás során, én ezt megbocsajtottam neki de persze szálka maradt bennem, elég indulatos vagyok ha ilyenről van szó de nem vertem meg nem szóltam hozzá, ti mit tetttetek volna a helyemben? Azóta a barátnőmem nem érdekli ha abba a társaságba kell lenni ahol ő van persze engem igen mert egyből lecsapnam, ő azóta elis ment olyan buliba ahol ott volt (házi buli) mi erről a véleményetek mit gondolnatok a helyemben? Hogyan cselekedtetek volna a helyemben? (le kelett volna csapja? /megeri lecsapni a későbbiekben szerintetek? Köszi

2019. jan. 16. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Kit akarsz te lecsapni?

Remélem nem a barátnődet?

2019. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rockarc ***** válasza:
80%

A kisasszony is megerdemelne egy par szot, de baratocskam te sem vagy egy matyohimzes. En ezt a lecsapkodas temat nem eroltetnem, mert lesz egy hosszabb szunet, amig elozetesben leszel, es akkor nezegheted a bartanod fenykepet naphosszat. Az mas kerdes, hogy nem tunik egy huseges tipusnak, de te se nagyon fogsz tudni valogatni, ilyen eletvitellel.


42F

2019. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Az a véleményem, hogy amennyire unintelligensek és éretlenek vagytok tökéletesen megérdemlitek egymást.
2019. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az exevel akkor smarolt amikor teged epp elhagyott egy hetre az nem megcsalas. Es orulj, hogy lam probalt massal smarolni es ebbol jott ra te vagy neki az igazi. Valahgy verd ki a fejebdol azt az egy hetes kulon idoszakot. Udvarolj kedveskedj gozerovel a csajodnak. Az exet keruld el (nehogy lecsapd meg most a friss sertettsegedben), idovel meg ugyis elmulik a merged. A lanyt a helyedben ugy elvarazsolnam, hogy amikor az exet is felvonultato hazi buliba menne, akkor inkabb ne is kegyen kedve menni, mert te skkkal jobb programot ajanlasz neki (masik buli, koncert, mzi, etterembe viszed, otthoni romantikus gyertyafenyes vacsi vagy te szervezel hazibulit es nyilvan az exet nem hivod el:-))
2019. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elről = erről
2019. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!