Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rossz embernek érzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz embernek érzem magam. Semmire se vagyok jó?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, 20 éves. A párom már 30.Alapvetően nagyon jól kijövünk,én is érettebb vagyok, de mellette sokszor nem érzem magam annak. Megcsaltam őt egy hullámvölgyünkven, utána is párszor azzal a férfival. Rá csak haverként tekintettem és olyanra, aki megvigasztal, és jó az ágyban. És volt rosszabb is, amikor azért feküdtem le valakivel, hogy segítsen az egyetemi életemben, mert a szüleim nem tudnak. A páromtól nem merek kérni. Már vége Mindennek, iszonyatosan megbántam. A párom az igazi. Bevalljam neki? Nem akarom elveszíteni. Tudom hogy elrontotam.
2017. júl. 6. 00:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%

Valld be neki.

Ennyit megérdemel.

2017. júl. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt el. Nem hiszem, hogy örülni fog neked és megbocsájt. Neked nem lenne jobb szakítani és tiszta lappal kezdeni ? Ok a párod neked az "igazi", de az írásodból úgy látom ez egy patthelyzet. Mindennek van egy ára amit meg kell fizetni. Vagy kidob a hapid, vagy te hagyod ott vagy maradsz és rosszul érzed magad a bőrödben. Sajna ezek közül tudsz válogatni, mielőtt javulna a sorsod.

30/f

2017. júl. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

hát egy kvát én se tartanék meg a helyében, de inkább most legyen vége, mint X év múlva amikor kiderül

remélhetőleg tanulságos volt ez a dolog és máskor előbb használod az eszedet, mielőtt ennyire buta lennél megint

2017. júl. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Kisanyám,már nem a középkorban vagyunk,hogy ember kellett kell megmurdelni,ha csak ő nem hal előbb meg,mint te.

A francot az igazi,ha a hullámvölgyben odáig eljutottál,hogy kufircolj egy másikkal.Társfüggő vagy,a tetejében még gerinctelen ösztönlény is ,már megbocsáss.

2017. júl. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy az igazi, csak bepánikoltál, hogy egyedül maradsz! Mert el fogod veszíteni, már el is veszítetted.

Társfüggő vagy, egyedül mièrt nem vagy kèpes lètezni?

2017. júl. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom szépen leírni mi vagy...... Csúnyán meg nem lehet..... Ásd el magad, ennél lejjebb már nincsen. Remélem a palid utcára tesz...
2017. júl. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
6-os vagyok. Elfelejtettem a kérdésre válaszolni, de jó vagy. Maximum sexre, mondjuk kérhetsz érte pénzt is, abból megélsz és távol sem áll tőle ahogyan nézem.
2017. júl. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Valamire biztos jó vagy. Pl. takarításra.
2017. júl. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"Semmire se vagyok jó?"

Hát párkapcsolatra biztosan nem...

2017. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom van-e még lejjebb? Nőben, férfiban egyaránt ocsmány mind a megcsalás, mind a kihasználás.
2017. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!