Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy ilyen hosszú ideje fennáll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen hosszú ideje fennálló viszonyban minek tartjátok (nevezitek) a nőt?

Figyelt kérdés

Szinte mindent elolvasok itt és a felnőtt párkapcsolatok rovatban. A többségnek igen erős véleménye van a szeretői kapcsolatban lévő nőkről. Idézem: ürítőt..tály, ingyenly.k, és még lehetne sorolni a jelzőket.

Nos, ha egy kapcsolat már 5-6 éve tart, heti 1 vagy 2 találka ahol akár 4 órát is eltöltenek a felek, sok beszélgetéssel. Rendszeres a kapcsolattartás, csak úgy is "összefutnak" az utcán, hogy lássák egymást. Akkor ez mi? Itt a nő minek számít? Mit mondanátok róla?


2019. jan. 23. 10:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanúgy ribi.
2019. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%

Tanuljon meg számolni..1+1=2, két ember= kapcsolat

Ugyanúgy az marad, ami volt. Egy k*, egy senki.

2019. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
65%
Hosszú tàvú ürítőtartály, végtelenül ostoba ingyen lyuk, vagy kétségbeesett lecsúszott aljadék, akinek évekig nem jut jobb. De az túl hosszú, úgyhogy röviden ribi.
2019. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
17%

Amit itt írnak az általánosítás.Aki nem keres az tesz rád,aki meg csak szerető azt kihasználják, és így tovább.Végülis az emberek ilyen egyszerűen működnek.Nincsenek félelmek,gátlások,önbizalomhiány is ismeretlen fogalom.

Én nem nevezem semminek.Szerencsére nem az én férjem az.De gratulálok.

Én hallottam már olyat is hogy 20 évig voltak egymás szeretői,gyereke is született a nőnek a pasitól,majd mikor a gyerekek felnőttek összegázasodtak.Ott is csak ürítőtartálynak volt a nő jó....

2019. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
64%

#1: A ribi a házas pasi, nem a nő.


Kérdező, semminek nem nevezem, az ő dolguk.


"Idézem: ürítőt..tály, ingyenly.k"

A kihasználás kölcsönös.

2019. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
76%
Hosszutavu, onamito uritotartaly.
2019. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan kicsit erősen fogalmaznak, de kb. ugyanaz a véleményem mint az előttem szólóknak.

mindegy,hogy mióta tart, a lényeg ugyanaz: ez nem normál párkapcsolat, szexkapcsolatnak nevezném.


A szexkapcsolat ugyanis nem kizárólag a szexről szól, belefér a beszélgetés, akár egyéb program is, de jövőtervezés, közös otthon, együttélés már kizárt.

2019. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
80%

"#1: A ribi a házas pasi, nem a nő."


Nem, mindkettő az. A Btk. is ugyanúgy bünteti a bűnrészességet, orgazdaságot, mint a valódi elkövetőt, meg a lopást.

2019. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
34%

Szerető.


A LEGJOBB státusz egy nő számára.


MINDEN férfi vágyik rá, és a szerencsésebbeknek van is.


De itt le lesz hordva, mert itt sok a troll, meg a sértődött nő.

2019. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Károly és Kamilla........ Kinek mi jut eszébe róluk...?

Azért van amikor mesébe illően végződnek a dolgok.

2019. jan. 23. 10:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!