Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám végleg elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végleg elfelejteni? (hosszú sztori)

Figyelt kérdés

Röviden tömören:

3,5éve megcsaltam a férjemet. Egy partin voltunk, nagyon megharagudtam rá, mert nem viselkedett szépen, részeg volt. Ott elkezdtem táncolni egy másik férfival, mert látta rajtam, hogy szomorú vagyok, gondolta felvidít. Ismertük már akkor egymást, de max. egy szia volt amit addig váltottunk egymással. Nagyon szuper este volt, több órát táncoltunk. Aztán kihívott beszélgetni és megcsókolt. Hirtelen azt se tudtam, hogy most mi történik, kicsit megijedtem, nem gondoltam volna, hogy eddig fajul az este. Aztán engedtem a kísértésnek többször is az este folyamán. Haza is kísért minket, mert a férjem nem volt beszámítható, nem bírtam volna egyedül hazavinni. Aztán az ajtónk előtt ott folytattuk, ahol abbahagytuk. Nem feküdtem le vele, de csodás este volt.

Az elkövetkezendő hetekben nagyon sokat gondoltam erre az estére, de tudtam nagy hiba volt. 2 hónappal később ismét találkoztunk egy buliban, ott megint csókolóztunk. Aztán rá 1 hónapra ugyanazon a szórakozóhelyen kötöttünk ki. Csókolóztunk és aztán le is feküdtem vele. Sok minden kavargott utána bennem. Gondolkoztam, hogy elmondjam-e a férjemnek, elváljak-e tőle, stb. Nem tettem. Titkoltam. Ezzel a férfival időközben nem találkozgattam, nem beszélgettem vele, de minden egyes nap rá gondoltam. Csak ő járt a fejemben. Nem mondanám, hogy szerelmes voltam belé, inkább csak vágyakoztam utána. Az utolsó találkozás után 2 évvel újra összehozott minket a sors. 2 alkalommal váltottunk egy rövid csókot, de munka miatt többször találkoztunk egymással.

3,5éve minden egyes nap rá gondolok, éjjelente sokszor vele álmodok, együttlétekkor ő van előttem. Nagyon szeretnék vele lenni, akár csak egy kicsit is. Viszont a férjemmel szeretnék maradni, nem akarom elhagyni, vele képzelem ez a jövőt. Szeretném ezt a férfit elfelejteni, mert ez már kikészít. Nem egészséges, hogy ennyit gondolok valakire. Gondoltam rá, hogy meglátogatok egy pszichológust, de nem bízom meg annyira senkiben, hogy erről beszélni tudjak.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lett a vége?


2018. szept. 28. 14:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem pszichológusra van szükséged, hanem egy jó nagy tükörre, amivel szemben állhatsz és leköpheted magad.


Mi a frásznak vagy együtt a férjeddel? Kényelemből?

Mert hogy szeretni nem szereted, az már biztos!


Válj el szépen és utána azzal kavarsz, akivel csak szeretnél!

2018. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
"Hogy mi lesz a vége, nem tudom, meghalok egy züllött hajnalon..."
2018. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

*Volt már valaki hasonló helyzetben?


nem:) Ez gátlástalanság, ami nálad van. Egy azon helyen ahol a férjeddel vagy, ott smárolsz egy másik pasival-ez gáz. De nem kicsi. Ráadásul többször is..


Szerintem kamu a kérdésed:D

2018. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Értem. A férjed a biztos pont és mellette szeretnéd más cerkáját hegyezni. Hát nem egy gerinces elgondolás. Mond el hogy mi volt, váljatok el és csodák csodája azt a f@$zit sem fogod már érdekelni.
2018. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy kamu, tele van a világ is rongyokkal, akik miatt az a kevés normális nő is le van írva a férfiak szemében.
2018. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Szánalom.
2018. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam a történetéből, hogy ez a férfi pont akkor került képbe, mikor mélyponton volt a házasságom. El akartam hagyni a férjemet, de a gyerekeink miatt úgy voltam vele, hogy megpróbálom helyre hozni. Miután találkoztam párszor ezzel a férfival rájöttem, hogy tényleg nem akarok mással lenni csak a férjemmel. Nem tudom hova tenni ezt a kettős érzést.
2018. szept. 28. 15:24
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
7 Bettyke, uncsizol? és nagyon? fáj még a fejcikéd?:DD Fog az még jobban is:D
2018. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

"Miután találkoztam párszor ezzel a férfival rájöttem, hogy tényleg nem akarok mással lenni csak a férjemmel. "7


Hát akkor találd már ki, hogy melyik férfit akarod mégis magad mellet... Valami oka nyilván volt - amit itt nem írtál le-, hogy miért is nem a másik férfi lett a befutó. Ez tuti...


Bár talán kitalálom: mivel elég gusztustalannak kell lenni valakinek ahhoz, hogy úgy nyomuljon valakinek a feleségére, hogy az ugyanott van vele, majd még haza is kísér titeket, mintha ez csak egy kézfogás lett volna kb.

A faszi gondolom csak meg akart dugni párszor és kész, mert látta rajtad, hogy vevő vagy rá, gondolom alapból nőcsábász fajta, mivel gátlásai láthatóan nincsenek.

Erre te rá is ébredtél, miután 1-2 megqrt, mert gondolom észrevetted, hogy qrvára nem szerelmesedett beléd, meg nem tervez veled, csak elővesz ha igény van rád.


Javítsd ki persze nyugodtan, ha tévedek.

2018. szept. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ki ez a Bettyke amit ennyire emlegetsz, 46%-os?
2018. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!