Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A fèrjeddel maradnál ha 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fèrjeddel maradnál ha 3 éve megcsalt és most derült ki?

Figyelt kérdés
10 éve együtt vagytok van két gyerek. Nem szeretője volt, hanem egyszer lefeküdt valakivel. Nem Ő mondta el, hanem Te jöttél rá... Szereted ,Ő is Titeket (elmondása szerint), foglalkozik a gyerekekkel, segít itthon bármiben, törődik veled. Jó anyagi helyzet neki köszönhető. Vele maradnál? Volt valaki hasonló helyzetben, hogyan alakult a kapcsolatotok?
2019. jan. 23. 13:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%

Egyszeri botlás,

Igen vele maradnék, ha: azóta nem volt más, szeretem és ő is engem.

2019. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen esetben igen
2019. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem tudnék rá úgy nézni mint azelőtt, olyannal meg nem maradok akiből kiábrándultam.
2019. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%

3 évig hulyere vett...

Tudod mikor adnak neki bizalmat...

Az h rajottel?Lehet csak erre az 1 re jöttel ra

Nem tudom,meg ha vele is maradnak megfingatnam picit

nem csaj ejnye bejnye-jolvan dragam semmi baj

De akkoris,

ha legközelebb is megbotlik szemrebbenes nelkül belehazudna a szemedbe

mivel 1 szer megcsalt felne h a masodikat nem bocsajtanad meg

ha alapbol nem tudott öszinte lenni veled mert ennyire feltette a valagat

maskor se varj töle többet

2019. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem!

Mégpedig azért nem, mert annyi gerinc nem volt benne , h ő mondja el rögtön őszintén a dolgot és lapított, mint szhar a fűben...!

A gyerekeket láthatja stb. De hogy hozzám nem érhetne többet az is biztos!


Amondó vagyok, hogy ha őszintén elmondja, akkor meg lehet beszélni, túl lehet rajta lépni. Együtt lehet vele maradni!


De így, h hallgatott mint a sír... kitudja miben nem mondott igazat vagy mit nem mondott még el.


Számomra az őszinteség a legfontosabb!


Ha elmondta volna, akkor tudnék idővel bízni újra benne. De így esélytelen!

2019. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Minek maradnék együtt olyannal, aki nem szeret és nem tisztel? Komolyan nem értem.
2019. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%

Vele maradnék de vissza adnam neki és ezt meg is mondanám

Ha neki lehett egyzser félre kurni akkor nekem is. Akkor 1:1 lesz az állás nem tehet megjegyzést . Sajnos vagy nem sajnos szeretem vissza adni ugyan azt mindekinek ami jár.

2019. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%

"Inkább támadnak az emberek olyan valaki ellen, aki megszerettette magát velük, mint akitől félnek; mert a szeretet olyan egyezség, amelyet az emberek rosszaságból és minden alkalommal, mikor érdekük kívánja, érvénytelennek tekintenek; a félelmet pedig a büntetéstől való rettegés ébren tartja."


Machiavelli



.

Er neked annyit a mostani kenyelmes eleted, hogy szemet tudj hunyni az atveres es eskuszeges felett?


Megbeszelni azert meg kellene.

2019. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%

Akik együtt vannak sok-sok éve ott szinte biztos, hogy voltak botlások.

A többi két emberen múlik, másoknak semmi köze hozzá.

2019. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Rockarc ***** válasza:
72%

En nem hiszek a masodik eselyekben. Ez inkabb a gyerekmese kategoria. En azt gondolom, hogy akinek egyszer is volt ehhez gerince, hogy leszervezze, lehazudja es meg is tegye, annak lathatoan nincs gatlasa, hogy legkozelebb ezt ne tegye. Ez most tok mindegy, hogy 1x csinalta, sose tudhatod, hogy tenyleg csak ennyi volt, vagy volt-e mas is, es bizony a jovore nezve sincs meg az artatlansag velelme. Az meg kulon gaz, hogy nem o mondta el, sulyosbbito korulmeny.


42F

2019. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!