Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan derült ki a megcsalás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derült ki a megcsalás? Sok idő volt mire túltetted magad rajta? Szakítottatok? Mennyi ideig voltatok együtt?

Figyelt kérdés

Akit csalt már meg a párja leírnád hogy hogyan derült ki a megcsalás? És sok idő volt mire túltetted magad rajta? Szakítottatok?


Nagyon szépen köszönöm annak aki válaszol!!!


Én még nem vagyok benne biztos, azért kérdezem hátha másnál is olyan jelek voltak amik nálam :/



2018. aug. 6. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Véletlenül megláttam apám telefonján a felvillanó smst. Természetesen azonnal elmondtam amyumnak. El is váltak, apa azóta egy kis lakásban nyomorog a szeretőjével és az új gyerekkel, meg a nagymamával. Azóta is irogat anyának, próbálkozik, láthatóan megbánta, hiszen az új kapcsolatba is vitte saját magát, a szerető is csak addig volt izgi, amíg nem a gyereket szoptatta. Szánalom.
2018. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Így:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..



Egész jól vagyok azóta, találtam egy új párt, akivel bár még az elején vagyunk, nagyon jól érzem magam vele és bízok benne. Az exem meg kapar, feleslegesen. Menjen vissza az exnőjéhez (mondjuk neki sem kellett...).

2018. aug. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, nálad mik a jelek, ami miatt gyanakodsz?
2018. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, hogy ti így jártatok.


Nálam a párom exe az aki mindig be akar kavarni. Nem kell neki barátom, csak zavarja a csajt, hogy most már velem van és tönkre akarja tenni a kapcsolatot.

Ők több évig együtt voltak, mi még csak 3 hónap. És tartok tőle még mindig őt szereti. De nem tudom hogyan lehetnék ebben biztos?!


Mostanában sokat görcsölök azon mi van ha megcsal. Rettegek tőle. Félek hogy csalódni fogok benne.

De biztos jele nincsen annak, hogy megcsal. Csak félek hogy nem lépett túl az exen hiába mondja. Mostanában azt is szoktam álmodni, hogy megcsal. De lehet csak a félelemtől.


Hogyan deríthetném ki hogy mi van? :/

2018. aug. 6. 14:26
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, voltam a helyedben, lásd 2-es válasz.

Figyeld meg milyen veled szemben a párod: veled foglalkozik? Elegendő időt vagytok-e együtt? Ha igen, akkor csak veled van és nem a telefonját nyokodja? Úgy érzed titkolózik? Hogy érzed magad vele általánosságban? Biztonságban érzed magad?


Ezek mind-mind segítenek. Nem kutakodni kell, hanem a megérzésedre hallgatni, de tényleg. Ha úgy érzed, valami nincs rendben, akkor nincs is.


29n

2018. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
És ti mióta vagytok együtt?
2018. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mostanában nagyon sokat javult a kapcsolatunk mert már nem akartam rá bizonyítani, hogy megcsal, ami szerinte alaptalan vád. Ettől sokat javult a kapcsolatunk.

Viszont nekem most a hétvégén el kellett utaznom rokonokhoz, és nagyon tartottam ettől a hétvégétől, tudva hogy az exe miket művel a szétválasztásunk érdekében, és attól félve még mindig őt szereti.


Azóta találkoztunk és nagyon nagy jel nincs, hogy megcsalt volna, viszont azért még nyitva fogom tartani a szemem.

Mostanában mivel nagyon félek a megcsalástol rendszeresen álmodom azt, hogy megcsal.


Amióta javult a kapcsolatunk sokkal többet szeretne velem lenni, kevesebbet nyomkodja a telefonját jóval a társaságomban.

Egy héten többször is találkozunk. Egy napot hétköznap és szombaton nála alszok, vasárnap mostanában még egész nap együtt vagyunk. Sokkal jobban törődik is velem azóta mióta nem nyaggatom a megcsalással.


Viszont ugye eddig ez volt, de most a hétvége után amit nem töltöttünk együtt egyenlőre nem tudom, hogy milyen fog lenni velem.


Az exe miatt nem érzem teljesen biztonságban magam mellette mert ők évekig együtt voltak, barátom első szerelme volt, és a mai napig önzőségből megpróbál bekavarni ahol tud. Tudom hogy eddig csak nyaggattam a megcsalásos dolgaimmal és tudom addig nem érezte teljesen jól magát mellettem ezért is félek.

De amióta javult az én viselkedésem az övé is nagyon pozitív irányba változott.


Szóval nem tudom. Szerintetek?

2018. aug. 6. 17:57
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Drága kérdező :-)

Sok oldalról közelítem meg a válaszomat :

1. A pasik 90%-a kiakad és kezd kitekinteni ha :

- nincs olyan igazi atom módon leszopva

- nyaggatják a megcsalás és féltékenykedéssel

2. Sajnos úgy néz ki, hogy a saját önbizalomhiányodat vetíted így ki, hogy biztosan megcsal, mert úgy érzed tudat alatt magadban, hogy nem vagy elég neki.

3. Amiről nem tudsz, az nincs, legyen ez a mottód. Jelek és hasonló baromságok, nem egyértelműek, vagyis csak magadat hülyíted és kergeted bele a fantáziálásoddal az egészbe.

4. Pasi oldalról, ha annyira dilettáns a pasi, hogy nem tudja a telefonját úgy beállítani, hogy SOHA semmilyen jelzés ne legyen rajta, még hang se, bármilyen üzenet jön (SMS, Viber, Messenger stb stb), az megérdemli, hogy megdől otthon.

5. Felejstétek már el ezt az egymás telefonjában kotorászást és kutakodást.

6. Mindíg a pasik a szemetek, hogy megcsalnak. De azt még soha nem vesézte senki, hogy egy alapból erősen szerető (nem kisajátító) pasi vajon mitől és miért jut el odáig, hogy megcsalja az otthonit ? Nem lehet, hogy megelégelt otthon valamit és tele van a töke már azzal, hogy haza kell mennie (nem egy-két nap utánra gondolok) ?


És egy utolsó záró gondolat. A nők ugye mindíg azon nyekeregnek, hogy kisajátítja a pasi őket. De bezzeg ők, egyfolytában sírnak, hogy így kirugnám, meg úgy, ha megtudnám, hogy megcsal. Aha, és akkor ez nem még nagyobb tuladonlási vágy ?


Ééééés, én azt vallom, hogy nem a testiség a legnagyobb összetartó erő egy igazán kellemes, őszinte kapcsolatban és kész. Az előző pontok azok, amik eszembe jutottak, ez meg az én véleményem.

2018. aug. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem a testiseg a legnagyobb osszetarto ero szerinted, akkor miert epp a szopst emelted ki a #1 helyen? (Szeretem a Freud-i elszolasokat.)
2018. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%
Ha ennyit rettegsz a megcsalástól, be is fog következni. Az én esetemben egy baráti házaspár férfi tagja vádolta meg a feleségét, hogy biztos félrelép velem. Sokszor panaszkodott a fiatalasszony a feleségemnek erről és nekem is. Fél év után átjött megint a lány, nem volt otthon a feleségem és megbeszéltük, ha már megvádoltak minket, legyen alapja. Pár hét múlva meg is tettük.
2018. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!