Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ti komolyan úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti komolyan úgy gondoljátok, hogy ha egy férfi megcsal egy nőt házasságon belul, az nem akkora bűn, esetleg megbocsáthato, de ha egy nö csal, az azonnali vàlòok, miért?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Jaj, már megint egy h..lye kérdés? Nem unjátok még?

Annyira gyerekes a nemeket egymás ellen uszítani!


A megcsalás nem megbocsátható. Csak a gerinctelen gyávák élnek a megcsalással.

2019. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Senkit nem akarok uszitani de kb az ötödik olyan hozzászólást Latom hogy ha a csizmád szaros lesz azt le lehet mosni de ha beleszarnak azt el kell dobni! ezért a kerdes
2019. jan. 28. 13:11
 3/18 A kérdező kommentje:
Még az is erdekel van e olyan férfi aki meri is vállalni a vélemenyet és a véleményét alá tudja e támasztani?
2019. jan. 28. 13:13
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Felvilágosítalak! Az IGAZI ÉLET KÖSZÖNŐVISZONYBAN SINCS A NETES OKOSKODÁSOKKAL!
2019. jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%

Székely bácsi a falu bíróságán, el akar válni a feleségétől.

Kérdezi a bíró:

- Mért akar elválni a feleségétől, Pista bácsi?

- Mert megcsalt a szomszéd gazdával.

- És maga, Pista bácsi, még sosem csalta meg a feleségét?

- Hát dehogynem.

- De hát akkor mért akar elválni, hiszen maga se jobb az asszonynál?

- Ejj, maga nem ért engem bíró úr! Ha én a csizmámmal belelépek a tehénszarba, csak lemosom, és ugyanolyan lesz, mint vót. De ha a tehén jön és beleszarik a csizmámba, hát azt a csizmát maga se venné többet fel!

2019. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Férfiként mondom, hogy a megcsalást ugyanolyan bűnnek tartom nemtől függetlenül, teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő követi el. A megcsalás az megcsalás, a párod becsapása, a kapcsolatod elárulása.


Azt meg mindenki maga érzi, hogy mi számít neki azonnali válóoknak és mit lehet, mit akar, mit tud megbocsátani.


Én világ életemben úgy gondoltam, hogy nemtől függetlenül a megcsalás (hosszabb viszony még inkább) azonnali válóok. Egészen addig, amíg nem a feleségem tette ezt. Ha nem lett volna gyermekünk, azonnal váltam volna. A gyerekre való tekintettel adtam neki még egy esélyt, hogy megpróbáljuk. Én meg tudtam volna bocsátani, ha ő is akarja, de inkább a szeretője mellett kötött ki egy év huzavona után.

2019. jan. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Azért nem mindegy a megcsalás oka!

Pl.: Ismerek házaspárt, ahol a férfi deréktól lefelé megbénult. A nő nem hagyta el, de félrelépett. Évek óta együtt vannak, de a nőnek néha-néha van palija.

Vagy ha a nő kijelenti, hogy már nem akar semmit a palitól, de marad a gyerekek meg a lakáshitel miatt.

2019. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

1-essel értek egyet.


Ne csalja meg, akkor inkább hagyja el a másikat.


Persze a legtöbb helyen a biztonság miatt nem szakítanak...gyávaság és lustaság.

2019. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem mert sok ferfi ugy el hogy neki szabad

felesegenek nem szabad!

Ergo az h hol bas.za at az asszonyt nem erdekli

de ha vele csinaljak meg kitör a világháboru!

Masreszt egy ferfi siman lefekszik mas novel csak szex kedveert.

Ez csak szex es mas semmi.

Mig a nok altalaban erzelmi okbol lepnek felre.

Szex es erzelem is tarsul melle.

Ettol fuggetlenul ugy gondolom akar erzelemmentes akar nem nem

senkit sem jogosit fel h felrelepjen.

Tokmindegy mi tortent v mi sem.

Nincs mentseg.

2019. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ötödik hozzászólást olvasod ugyanattól kb. Sok normális férfi is ír ide, miért nem az ő hozzászólásaikat nézed...
2019. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!