Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire megbocsátható, hogy ha megmondom a páromnak, hogy amire készül, az nekem rosszul fog esni ennek ellenére mégis simán megteszi, holott lemondhatná?

Figyelt kérdés

Nem megcsalás kategória.


Lemondhatta volna a dolgot, de nem tette meg, viszont előre szóltam neki, hogy ne csinálja, legyen inkább velem, különben megbánt. Ennek tudatában tette meg.



2018. jún. 8. 13:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Mindig meglepődöm mennyit képesek drámázni az emberek. Ha neki fontos az a valami, amit nem mondott le, akkor meg is őrülhetsz, akkor is azt fogja választani.
2018. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Miről van szó?
2018. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerinted mennyire megbocsátható, amikor azt csinálta a párom, amit?

Na, ha megválaszolod a kérdésem, én is a tied. Miért gondoljátok néhányan azt, hogy 0 infóval gondolatolvasók leszünk és megmondjuk a tutit?

Ha a párod teljes mértékben tojt a véleményedre, pedig komoly érvekkel alátámasztottad, hogy miért bánt a dolog, akkor érthető, hogy rosszul esik. Ha hisztiztél, akkor érthető, hogy előbb-utóbb kifognak dobni.

2018. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez így homályos. amíg nem tudunk tényeket, addig ez érzelmi zsarolásnak tűnik a részedről. "Józsi, ne menj bulizni a haverokkal, mert ezzel megbántasz engem."
2018. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Bízz a párodban. Ennyi.


Azért jó lenne tényleg rendesen leírni, hogy mi a problémád, mert így nem tudunk segíteni!


Egyébként nem kötelező, hogy azt csinálja, amit te akarsz. Ő egy külön ember, saját döntéssel és akarattal. Azt csinál, amit akar.

2018. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Szakítóok, ha a párom semmibe veszi az érzéseim, vagy van aki szintén átélt ilyet, de megbocsátotta és azóta nem történt meg újra? Bár lehet hogy tényleg hülyeség a kérdésem.. Egyszer leírtam részletesen, de 2 szakítós válasz jött rá... Pozitív példa nem, én meg azóta is őrlődöm.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2018. jún. 8. 13:36
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Simán. Erről szól a kompromisszum. Nem arról, amit könnyen lenyel az ember, hanem arról ami akár komolyan megüli a gyomrát. Nőj fel.
2018. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj, de hogy ennyire piti dolgokat nem tudtok egymással megbeszélni, ez engem jobban aggaszt, minthogy szeret elmenni a haverokkal.

A leírtak alapján nem tekintitek ugyanolyan komolynak a kapcsolatot, érdemes lenne jól átbeszélni: figyeljen rád, ne helyezzen háttérbe mindig; neked pedig azon kellene változtatni, hogy engeded elmenni hiszti nélkül, mert az csak tovább fogja taszítani. Kompromisszum kellene, felnőttek vagytok elvileg, kommunikáció?

Ha meg nem lehet vele megbeszélni, nem kell a sok dráma és az agyalás, szakíts és keress egy hozzád jobban illő férfit.

2018. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem haragszom a válaszokért, bármilyenek is, azért írtam ki, mert kíváncsi voltam kívülállók véleményére.


De tényleg nem tudjuk megbeszélni, próbáltam; sokszor mellébeszél ha elmondom neki mi bánt, azt hiszem egyszerűen nem érti meg. Mintha nem lenne benne empátia vagy nem tudom... Meg nem ez az első ilyen eset.

Amúgy nem uszítom a barátai ellen, amikor hívnak én is szívesen elmegyek velük bandázni, tényleg csak az időpont volt nagyon rossz, ez bánt, hogy ezt nem érzi.


Mondjuk lehet tényleg hülyeség volt erről kérdést kiírni, hiszen érdemben nem tudom lehet-e segíteni többet mint hogy beszéljük meg... Azért jól esett kiírni magamból.

2018. jún. 8. 13:51
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

Krisztus, de egy tenyérbemászó nő vagy. Az ilyenektől mentsem meg a jó szerencsém. Bár, nem kell, mert legalább hamar felismerni a fajtádat.

Hogy képzeled mégis, hogy csak azért mert te azt mondod és durcás képet vágsz hozzá, majd a pasi hozzád fog igazodni? :D

Az egy dolog, hogy szeretnéd együtt tölteni a napot vele. De ez a körítés... ahogyan ezt előadod... ez a követelőzés, meg érzelmi zsarolás mellé. A legrosszabb fajta vagy.

Úristen. Úgy se tudlak, és nem is akarlak meggyőzni semmiről.

Csak szánni tudlak téged és sajnálni szegény fickót.

2018. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!