Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nok, akik azt valljak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, akik azt valljak, ha egy ferfi megcsal, azert van, mert a no elhanyagolta, igy megbocsathato, kerdem toletek, az ilyen ferfi miert nem azelott szol a nonek hogy hianya van, mielott masba martogatja a fa. T?

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Mert akkor a nő felháborodik, hogy milyen jogon vannak igényei, hát örüljön hogy ő ott van neki, háát mit képzel.
2018. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Miért kell(ene) szólni, hogy hiánya van? Mi nők miért nem figyelünk, és miért hagyjuk, hogy hiánya legyen?

Megcsalt nő vagyok, nálunk tuti nem amiatt ment félre mert kevés volt a szex. De mindig elcsodálkozom, mikor sírnak a nő, hogy feélrement a pasi, amikor ő nem volt hajlandó vele szexelni...

2018. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolso miert kene szolni?Na jo ezt akkor tisztazzuk en arra gondolok hogy van ott szex es minden jol mukodik.De a faszi szeretot tart.Miert nem.szol elotte?Basszus komolyan van olyan no aki meg ekkor is magat hibaztatja?,Dobbenet ez a primitivseg..nem.emberek vagyunk akik tudnak egymassal kommunikalni???
2018. máj. 15. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én feleségem évi egyszer akar szexelni,azt is szilveszterkor,mert ha áthúzódik az újévre,akkor két évet is letud egyszerre!

Azt mondta,hogy neki ennyi az igénye,ha nekem kevés,akkor keressek magamnak valakit,de ha megcsalom,akkor elválik!

----- Most mi van????-----

2018. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jezus utolso...hat pont ezt irom...ha a no nem.akar szexelni...akkor jogos...erted??En arrol beszelek mikor otthon jo a szex de a pali megis felremegy de nem.szol
2018. máj. 15. 22:28
 6/10 peca1000 ***** válasza:
8%
Kell a testi és szexuális változatosság egy férfinak. Ez van. A megcsalást nem lehet megúszni, csak elodázni.
2018. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolso.Es ha a nonek is kell a szexualis valtozatossag?Akkor ugye az is ok?
2018. máj. 15. 22:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Basszus dobbenet egy olyan valaszt nem kaptam ami a kerdesre valaszolt volna
2018. máj. 15. 22:49
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

A volt ferjem ket okbol csalt meg az egyik mert ki akarta probalni egy kover novel (nem husi, nem van mit fogni hanem a szetfolyik tipus) amit sosem tudtam neki megadni mert en vekony/sport is vagyok.


A masik ok az volt h ki akarta probalni egy azsiai novel is, en se azsiai se dagadt nem vagyok, igy gondolta h minek szoljon, ettol o meg nem lesz kielegulve es mivel rendszeres, jo szexualis eletunk volt igy nem tudtam volna neki azt mondani h “oooooo hat jo dugast, erezd jol magad”


Masoknal spontan jon, nem tervezik neha nem is gondoljak h lesz belole valami, ideje sincs szolni igy mert nem erre keszul.

Evekkel kesobb ertettem meg az ex ferjem a kivancsisaga miatt, leven most hasonlo cipoben jarok, de 10 eve meg kolyok voltam, kb semmi fogalmam nem volt ilyen dolgokrol:-))

2018. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

2es vagyok

Te nem azt kérdezted, hogy akkor mi van, ha otthon megkapja a szexet!

Hanem azt, hogy akkor mi van, ha a nő azt hiszi azért csalta meg a férfi, mert ő elhanyagolta.

A kettő nem ugyanazt jelenti.

Tehát mielőtt háborogsz, fogalmazd meg mire vagy kíváncsi!

2018. máj. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!