Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van okom az aggodalomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom az aggodalomra egyáltalán, hogyan deríthetném ki, hogy mi folyik itt?

Figyelt kérdés
A barátom vidéki, nem rég óta él Pesten, úgyhogy még nem nagyon van képben az itteni dolgokkal. Mi kb. 2 hónapja vagyunk együtt. 1-2 hete mutattam neki valamit Facebookon, amiben volt utalás a Tinder nevű alkalmazásra. Megkérdezte, hogy mi az, én meg elmondtam neki. Utána pár nappal ezelőtt észrevettem, hogy fel van telepítve a telefonjára. Nagyon nem rejtegette, és én sem szóltam vagy kérdeztem semmit, de most kicsit elbizonytalanodtam, hogy vajon mit is jelenthet ez. A viselkedése amúgy nem volt gyanús az utóbbi időszakban. Mit tehetnék ebben a helyzetben? 25 L, ő 26/F

2019. febr. 4. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg 25 éves vagy? Te jó ég. Vajon mit tehetnél a helyzetben? Hmmm, biztos jó megoldás kiírni ide, minthogy ezalatt az idő alatt megkérdezted volna tőle, hogy "drágám, miért van a Tinder letöltve a mobilodra"?

Istenkém...

2019. febr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Említsd meg nyugodtan. Ne feltételezz semmi tosszat, ne gyanúsítgasd, ne légy számonkérő. Magyarázd el, hogy láttad, nem tudod, mit gondolj, nem akarsz aggódni, ezért segítsen, mondja el, hogy neki mit jelent ez stb. Így lehet szép lassan kialakítani a bizalmat. Ne tartsd magadban, ne hagyd, hogy ilyen dolgok belülről rágjanak.
2019. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Én nagyon gratulálnék neki ahhoz,hogy ezt ilyen nyilvânosan,nem titkolózva előttem csinálja.Tehát max.az arcodba röhögne,ha megemlìtenéd.Ennyire vesz emberszámba.
2019. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
3. Azért ne túlozz :D Közel sem biztos hogy használja. Letöltötte, mert kíváncsi volt, hogy mi az. És a dolog lehet itt ki is merült, de az appot még elfelejtette letörölni..
2019. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

még szerencse, hogy nem candy crush volt feltelepítve neki


így még megmenthető a kapcsolat

2019. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem néz ki nagyon jól a barátod, akkor úgy sem lenne sok match-e vagy magasról szarnának a fejéről. A Tinder a legfelszínesebb platform a "társkeresésre".
2019. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Épp ez a bajom, hogy teljesen mindegy, hogy hogy néz ki, nem valószínű, hogy nagyon másra akarná/tudná használni.
2019. febr. 4. 09:42
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező! Mit hisztizel előre??? Nekem is volt olyan app, amit letöltöttem kíváncsiságból, majd nem is használtam, de elfelejtettem törölni.

Személyesen kérdezd meg a párodat és hogy megmutathatná, hogy nincs felregisztrálva, mert akkor nyugodnál meg teljesen. Mi ebben a nehéz? Légy már felnőtt és legyen már egy kis tartásod. Előre mit beszéled be magadnak. Lehet úgy van ahogy mondod, de lehet, hogy nem. 50-50%.

2019. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Vagy is, te mondtad el, mi is az. Nagy a valószinűsége, puszta kiváncsiság, ezért nem is titkolja előtted.

Azért beszélgessél el vele, ezt nem illik egy kapcsolatban. Ez egy zavaró tényező.

2019. febr. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze embere válogatja,de én nem töltök le egy társkereső appot a telefonomra,ha nem használom.Vagy törlöm,ha már nem kell,mert a helyet azért ne foglalja.Pasikat meg az utcán is tudok bámulni,már ha ő csak nézelődésre használná.(3)
2019. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!