Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikolett181031 kérdése:

Van ok az aggodalomra?

Figyelt kérdés

A páromnak 17 éves korában volt az első szerelme/baratnője. 3 évig voltak együtt, szakítottak és utána 5 évig nem is beszéltek egymással!

Majd egyszer találkoztak, megbeszélték nézeteltéréseiket es barátok maradtak!

A párom most 28 éves és 2,5 éve vagyunk együtt ( 2 éve élünk együtt) és barátok!

Engem nagyon zavar mert hát csak első szerelem volt, és nagyon nem bízok a csajba, már talalkoztam vele! Most a párom munkahelyet váltott és az exe ajánlott neki egy munkát ott ahol ő is dolgozik!

Szóval egy helyen dolgoznak együtt cigizgetnek meg minden!

A csajnak van barátja !!

Mit tegyek?? Sokat veszekedtünk mar emiatt mert nem ért meg a barátom! Mindig mondja hogy csak barátok, nemtudna ujra vele lenni nem birná elviselni mint barátnő!

De akkor barátként meg elviseli a het 5 napjan keresztul mikor egyutt cigizgetnek??

Szeretnék a barátomnak hinni es megbizni benne de ott van az a noi megérzés bennem hogy mivan ha megis???



2018. okt. 10. 12:21
 1/10 anonim válasza:
66%
Felesleges féltékenység. Ha vele akarna lenni, akkor vele lenne. Nem a csajban kell megbízni hanem a barátodban. A hiszti miatt fog elhagyni, nem a lány miatt. Egyébként nekem is vannak olyan barátaim, akikkel nem tudnék együtt élni, de heti 5 nap is tudok velük beszélgetni.
2018. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Szokjon le a dohányzásról, egyébként is egészségtelen. Problem solved. :D
2018. okt. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudok komolyan venni egy olyan kérdést, ahol a kérdező ennyi írásjelet használ indokolatlanul.


Azért megpróbálom.


Ne féltékenykedj! Biztos hogy van okod féltékenykedni??? Lehet hogy tényleg csak barátok!!

2018. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Te magad űződ a nő karjaiba ezzel a hozzáállással.


A tiltott gyümölcs mindig édesebb, még ha a vége keserű is.


Ha nem tiltanád, nem cirkuszolnál, nem lenne tiltva, nem lenne lopva a találkozások, simán eltűnne a "varázs". De mivel pont a fonákját csinálod, így pont erősíted a dolgokat.

2018. okt. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Aki ennyi felkiáltójelet használ, annak bizony van oka az aggodalomra.
2018. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

Tekints rá barátként. Ismerd meg te is, csináljatok közös programot az ő pasijával négyesben, stb.

Ha a párod nem mutat be, és eszébe sincs titeket egy légtérbe engedni, akkor nem csak barát.

2018. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Azt kell hogy mondjam, hogy jobb, ha felhagysz ezzel a hisztizéssel és féltékenykedéssel, tönkre fogod tenni a kapcsolatotokat...
2018. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Pár embernek azért annyit írnék, hogy ez nem hiszti nem minden nap veszünk ezen, csak kicsit furcsállom, ennyi. Nem tudom ha veletek lenne ez, ti hogy reagálnátok erre? Nem elég hogy el kell fogadnom, jóba vannak még azt is el kll, hogy napi szinten találkoznak, beszélgetnek, egy helyen dolgoznak!


Az hogy mennyi íárjelet használok kedves névtelen, nem tudom köze van a problémámhoz!


Jaa és még annyi sztorit hozzátennék hogy valamelyik nap bevásárolni voltunk párommal ahol összefutottunk a kedves exel és párjával, a csajjal elötte találkoztam párszor, és nem jött oda! Megkértem a páromat hogy kérdezzen rá miért nem jött oda, és az volt a válasz hogy fél tőlem mert tudja hogy én hogy állok ehhez a dologhoz! Mivaan? Egyetlen egyszer nem hurrogtam le a csajt , kedves voltam hozzá akkor milyen alapon feltételez ilyet rólam hogy tőlem félnie kell?? nem értem...

2018. okt. 10. 15:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Akivel lefeküdtèl azzal nem lehetettek barátok. Ennyi a véleményem... Nem kell haragban lenni, de nekem ezzel ne jöjjön senki.
2018. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
A pont ott van a vessző és a kötőjel között, csak szólok, mert látom nem használod.
2018. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!